Máte ráda kávu? Také si nedokážete ráno bez dobré kávy představit? A které dáváte přednost? Klasickému turkovi, espressu, překapávané kávě, nebo kávě instantní? Většina z nás, kteří pracujeme v Ženě-in.cz, se prostě bez ranní „kávičky“ neobejde.

Proto Vám v naší Věrnostní soutěži přinášíme možnost získat voňavé balíčky s NESCAFÉ Classic a NESCAFÉ Classic crema, pro příjemné vstávání a úsměv na rtech.

vk

A jak můžete balíčky získat?

Balíček s kávou NESCAFÉ Classic a NESCAFÉ Classic crema získáte tak, že utratíte 3 červená srdce ze svého účtu.
Balíček s kávou NESCAFÉ Classic a NESCAFÉ Classic crema si můžete vyzvednout ve středu 9. 7. v 16.00 hodin kliknutím na tlačítko „Chci balíček s kávou NESCAFÉ a platím za něj 3 červená srdce“
Pokud si balíček s kávou NESCAFÉ vybere 7 žen, tlačítko se přestane zobrazovat! Uvidíte seznam těch, které byly rychlejší než vy.
Pokud uvidíte tlačítko, ale po kliknutí na něj se vám zobrazí text, že je nám líto, ale sedm čtenářek bylo rychlejších než vy, o žádná srdce nepřijdete. Ale balíček s kávou NESCAFÉ nezískáte!

A to není vše! Ještě stále se můžete zapojit do soutěže o BB krém Idealia od Vichy. Jak? Tady je návod!

BB krém Vichy Idealia získáte tak, že utratíte 8 červených srdcí a 1 zlaté ze svého účtu.
O krém BB krém Vichy můžete soutěžit kliknutím na tlačítko „Chci BB krém Vichy Idealia a platím za něj 8 červených a jedno zlaté srdce“.
Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 7. 7. v 15.00.
Tím se dostáváte do slosování, které bude provedeno v pondělí 7. 7. v 15.00, vyhodnotíme 10 výherců.
Seznam výherců vydáme ve článku a uvidíte jej na stránce Věrnostního klubu. Investovaná srdce jsou již utracená, a i když nevyhrajete, přijdete o ně.

Články o Věrnostním klubu:

Všechny články o Věrnostním klubu najdete v této rubrice: Věrnostní klub

Na této stránce si také můžete zkontrolovat stav bodů i srdcí.

Aktuální výhry najdete na této stránce: Věrnostní klub - výhry

Reklama