Na balíčky Weleda Levandulové uvolnění a Citlivé hýčkání se mohou těšit:

  • Tedyna
  • bohyne.Isis
  • biancaneve
  • PodLenka
  • jarne

Levandulové uvolnění set v hodnotě 449 Kč
63bec73b837f3obrazek.jpgAromatický sprchový krém a bohatý tělový olej potěší jak snílky, tak i ty, na které doléhá stres.
Levandule je ideální volbou pro všechny, kteří milují přírodu a touží se na chvíli zastavit a snít.Potěšte své nejdražší únikem z reality, o který se postará náš levandulový set. Stačí zavřít oči a nechat se zklidňující jemnou vůní přenést do slunečné Provence, kde čas plyne příjemně pomalu. Aromatický sprchový krém s prokázanými relaxačními účinky a bohatý tělový olej potěší jak snílky, tak i ty, na které doléhá stres.
Aroma Shower Relax, 200 ml
Relaxační 100% přírodní vůně uvolňující levandule, bergamotu a vetiveru vám přinese pocit klidu. Biologicky odbouratelná receptura bude láskyplně pečovat o vaši pokožku a chránit její přirozenou hydrataci.
Levandulový zklidňující olej, 100 ml
Poklidná levandule je ideální volbou pro všechny, kteří milují přírodu a touží se na chvíli zastavit a snít. Její vůni, která odvane stres a navodí pocit naprosté harmonie, jsme přimíchali do okouzlující směsi sladkých mandlí a organického sezamového oleje, jenž se rychle vstřebává. Náš Levandulový zklidňující tělový olej je ideální po náročném dni.
100% certifikovaná přírodní a BIO kosmetika dodržující etické principy při získávání surovin.

Citlivé hýčkání set v hodnotě 399 Kč
Hýčkejte pokožku svou nebo svých milovaných obzvlášť jemně!
Set pro citlivou pokožku obsahuje sprchový krém a krém na ruce.

63bec65dc0ccaobrazek.jpgHýčkejte pokožku svou nebo svých milovaných obzvlášť jemně! Náš set pro citlivou pokožku obsahuje sprchový krém a krém na ruce. Jsou tou nejlepší volbou pro citlivou pokožku, která jen tak něco nesnese. Jemná receptura je bez přidané parfemace, lehoučkou vůni dodávají pouze obsažené oleje z mandlí, kokosu a dalších ingrediencí. 
Mandlový sprchový krém pro citlivou pokožku, 200 ml
Sprchový krém je vhodný zejména pro citlivou kůži, ať už ji trápí cokoliv. Zatímco rostlinné tenzidy pracují na šetrném mytí, organický mandlový olej vyživuje lipidovou vrstvu a pomáhá tak regulovat úroveň hydratace v jednotlivých vrstvách kůže. Složení bez mýdla zanechá pleť sametově hebkou a odpočatou.
Krém na ruce senzitivní, 50 ml
Jemná receptura bez parfemace uklidňuje pokožku náchylnou k podráždění a dodává citlivým rukám trvalou hydrataci. Složení bohaté na organický jojobový a kokosový olej posiluje vlastní ochrannou funkci kůže a tím ji chrání před vnějšími vlivy. Vhodný pro vegany.
100% certifikovaná přírodní a BIO kosmetika dodržující etické principy při získávání surovin.
63bec77d9666fobrazek.jpg