Běžné mobily potřebám seniorů nevyhovují, mají příliš jemný displej a špatně se na něm čtou malé znaky. Mají komplikované funkce, které se seniorům špatně ovládají. Doro seniorům přizpůsobuje nejen ergonomii a funkce svých výrobků, ale poskytuje celou řadu služeb, které z nich dělají opravdu kvalitního pomocníka jak v nouzi, tak i pro zábavu.

5bbb168ea9f7eobrazek.png

Mobilní telefon Doro 6050 potěší všechny uživatele, kteří preferují klasické vyklápěcí telefony, které brání náhodnému vytočení kontaktu. Nabízí tlačítka s přímými volbami a široké klávesy usnadňující psaní textových zpráv, telefonování či pořizování fotografií. Telefon je vybaven fotoaparátem s automatickým bleskem, FM rádiem a 3,5 mm audio jack konektorem pro připojení sluchátek. Veškerá data se ukládají na interní 16MB paměť, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty. Telefon nabízí zasílání emailů nebo informace o počasí. Vybaven je budíkem, kalendářem s upomínkami, kalkulačkou, svítilnou a SOS tlačítkem pomoci pro případ nouze. Je kompatibilní s naslouchátky.

5bbb16a93c2caobrazek.png

Více informací na www.doro.cz.

Co je potřeba pro výhru udělat:

  • Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 10 červených srdcí, 5 modrých srdcí  a 5 zelených srdcí (za odehranou hru samolodě do 55 tahů) z vašeho účtu. O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry.
  • Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 25. 10. o půlnoci.
  • Mobilní telefon pro seniory DORO 6050 vyhraje jeden z vás.

Uložit

Reklama