Objednáváte si dovoz jídla domů? Pak určitě znáte www.damejidlo.cz nebo jejich aplikaci se kterou si můžete nechat dovézt jídlo z více než 2 000 restaurací ve 150ti městech a obcích po celé České republice. V roce 2016 přesahuje počet objednávek každý měsíc 200.000. My pro vás máme 3x voucher na 500 kreditů, které můžete hned využít a vyzkoušet jídlo z pohodlí domova.

damejidlo

Hlad nebo žízeň nás často překvapí ve chvilce, kdy to zrovna nejméně čekáme. A díky chytrým telefonům a mnoha zajímavým aplikacím si můžeme nyní náš život velice ulehčit: nechat si poslat jídlo třeba do parku, ihned se zorientovat v široké nabídce vín či si zjednodušit velké a složité nákupy potravin. Na trhu je spousta praktických gastro aplikací, o kterých by váš žaludek měl vědět.

pizza

sushi

Jednou z nejpohodlnějších cest k objednání jídla kdykoliv a kamkoliv je DameJidlo.cz, které je největší online službou na dovážku jídla z restaurací po celé České republice. Do mobilů si můžete zdarma stáhnout také speciální aplikaci DameJidlo.cz, a pohodlně si tak ze své oblíbené restaurace objednat jídlo přes chytrý telefon. Díky propracovanému systému logistiky má naprostá většina zákazníků oběd či večeři doma na stole do hodiny od objednání. Navíc ke každému nákupu dostáváte 5 % z hodnoty objednávky zpět v kreditech.

Služba Dámejídlo.cz byla z počátku svého podnikání populární hlavně v Praze. Během loňského roku se ale její oblíbenost výrazně rozšířila po celé ČR. V současné době tak mají možnost objednat si jídlo do kanceláře, domů či na oslavu narozenin zákazníci ve 150 městech a obcích v Čechách a na Moravě, a to z více než 2 000 restaurací. Šíře nabídky restaurací a jídel v různých cenových relacích je tak vedle rychlosti a spolehlivosti klíčovou výhodou služby Dámejídlo.cz.

kl

pad thai

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 7 červených srdcí a 1 sluníčko (za dohranou hru Pexeso) z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 11. 8. 2016 o půlnoci.

Reklama