Jste unavené a docházejí vám síly? Pak máme výhru přesně pro vás! Vyražte na víkendový relax do Thermal Corvinus do Velkého Mederu. Užijte si krytý plavecký bazén s perličkovou koupelí, polokrytý sedací bazén, solné jeskyně, mořskou lázeň nebo finskou a infra saunu. Máme pro vás totiž Voucher na víkendový pobyt pro dvě osoby. Platný je do konce dubna, takže už nyní plánujte, který víkend byste mohly utéct z šedi všedního dne.

corvinus

corvinus 1

Thermal Corvinus Velký Meder. Teplota vody v středisku se pohybuje od 26 do 38 °C. Na návštěvníky čeká šest krytých a polokrytých bazénů.

Krytý plavecký bazén s perličkovou koupelí a dětským bazénem s hracími prvky nabízí prostor na plavání i relax zároveň. Děti i dospělí si mohou užít jízdu na tobogánech Red Ring a Black Led s barevnými světelnými efekty. Určitě si přijdou na své i v Rodinném zábavním bazénu, které zahrnuje interaktivní hřiště s vodní věží, vodopády, vodní sprchy, 500litrové vědro, vodní clony, děla a skluzavky. Bazén lemuje oddechový prostor s lehátky a barem. Během zimy si získá největší oblibu polokrytý sedací bazén. Z celkové plochy bazénu je krytá pouze jedna třetina a s vnější částí ji spojuje malý průplav. Součástí bazénů jsou i vodní trysky a masážní sprchy. Voda má blahodárné účinky na pohybové ústrojí.

Novinkou pro aktuální sezónu jsou dvě sauny – finská sauna a infra sauna, poskytující kvalitní odpočinek. Prostory jsou vybaveny i lehátky, kde si mohou návštěvníci mezi jednotlivými aktivitami vydechnout. Druhou atrakcí je nový krytý plavecký bazén, dlouhý 25 metrů, který je v provozu od prosince 2015. Jeho hloubka dosahuje od 1 do 1,8 m, má čtyři plavecké dráhy a otevřený je od časných ranních hodin, čímž poslouží hlavně návštěvníkům libujícím si v plavání před pracovním dnem. Bazén se bude využívat také pro plavecké kurzy včetně těch pro miminka.

V areálu koupaliště najdete také solnou jeskyni, mořskou lázeň, stravovací zařízení, obchůdky či vinárničku. Ve vstupní hale se nachází interiérové ​​dětské hřiště, kde se mohou děti vyřádit, zatímco rodiče si v klidu vychutnají oběd nebo kávu.

Webové stránky: www.thermalcorvinus.sk

A na jakou výhru se můžete těšit?

Voucher do Veľkého Mederu s platností do 30. 4. 2016: jde o víkendový pobyt pro 2 osoby, který zahrnuje ubytování  v Penzionu Györy (2 noci + snídaně) a volný vstup do termálního koupaliště Thermal Corvinus (3 dny).


Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 zlatá srdce, 6 červených srdcí a 1 slunce z vašeho účtu.

Slunce získáte za úspěšně dokončenou hru Pexeso.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v úterý 1.3. v 8.00. Pak se hned dozvíte výherce, aby mohl naplánovat svůj výlet, který musí být uskutečněn do konce dubna.

Cenu získává 1 výherce.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama