Pokud na trh přicházejí vylepšení ze světa kosmetiky, zpravidla jde o kombinací více výrobků v jednom nebo o vylepšení receptury krémů. Na zásadní novinku, která změní celý systém péče o pleť, se však čekalo několik let. Přináší ji až nyní unikátní systém péče o pleť Nu Skin ageLOC Me.

dd

Dávkovací zařízení NU SKIN ageLOC Me, které vypadá jako krásný bytový doplněk, v sobě skrývá pět různých zásobníků, do nichž lze uložit pět různých přípravků péče o pleť, například denní a noční hydratační krém a tři séra. Jde přitom o unikátní balení bez přístupu vzduchu, díky čemuž zůstávají  všechny aktivní složky v krémech zachované po celou dobu jejich používání. Díky přesnému dávkování dostanete ze zásobníku přesnou dávku krému či séra, takže jimi zbytečně neplýtváte.

dd

Systém na počátku získáváte se základní univerzální kombinací krémů, ovšem pomocí Analýzy pleti ageLOC Me si můžete sestavit kombinaci produktů, které budou lépe vyhovovat vaši pleti a životnímu stylu. Na výběr máte až dva tisíc kombinací různých krémů, sér a dalších pečujících přípravků.

www.nuskin.com/cz

sss

Tento unikátní systém NU SKIN ageLOC Me  v hodnotě dvacet tisíc korun můžete vyhrá i vy a to v rámci našeho VĚRNOSTNÍHO KLUBU.

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 8 červených srdcí 3 zlatá srdce a jedno růžové srdce za odehrání hry ŠIBENICE (téma Péče o pleť) z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 24. 7. v 15 hodin.

Vybereme 1 výherkyni.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama