ROWENTA SILENCE AC je ultra tichý fén, jehož patentovaný motor profesionální kvality s příkonem 2300 W zajišťuje vysokou účinnost, zatímco technologie Hydra Protect zachovává až o 25 % více přirozené hydratace vlasu pro nádherně lesklé a zdravé vlasy. V kombinaci s unikátním povrchem z kašmíru a keratinu s obsahem arganového oleje pomáhá fén předcházet poškození vlasů a jeho generátor záporných iontů zanechává vlasy hebké bez krepatění a lesklé. Vše doplňuje 8 mm úzký koncentrátor pro dokonale precizní úpravu účesu, difuzér pro zvětšení přirozeného objemu a vytvoření vln a šest stupňů individuálního nastavení proudu vzduchu a teploty podle vašeho typu vlasů. Silence AC: ultra tichý fén pro nádherné vlasy.

5ab8d73b84efdobrazek.png

Co stačí pro výhru udělat?

  • Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 6 červených srdcí, 2 modré srdce, 2 zelená srdce z vašeho účtu (za odehranou hru samolodě) a 2 zlatá srdce z vašeho účtu.
  • O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 4. 4. v 15. hodin.
  • Fén ROWENTA SILENCE AC získá jedna z vás.
Reklama