Technické vymoženosti hýbou světem. V dnešní době si už málokdo dokáže svůj život představit bez mobilu, notebooku či tabletu. A právě o tablet můžete v rámci Věrnostního klubu soutěžit.

  • Tablet Manta MID713S je vybaven dual-core procesorem taktovaným na 1 GHz. Má velikost displeje 7“ s rozlišení 800x480 pixelů. Vestavěnou RAM 512 MB paměť a 4 GB flash paměť, lze rozšířit pomocí paměťové karty MicroSD (max. 32 GB).
  • Má slot na dvě SIM karty, takže ho můžete používat také pro telefonování. Díky vestavěné kameře může být tablet úspěšně použit pro komunikaci s přáteli pomocí internetu.
  • Je vybaven vestavěným modemem 3G a Wi-Fi připojením, takže můžete používat internet prakticky všude. MID713S pracuje pod operačním systémem Android 4.4.2 s přístupem na Play Store, kde najdete tisíce her a zajímavých aplikací.
  • Cena výhry je 2000 Kč

 

df

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 2 zlatá srdce, 5 červených srdcí a 1 růžové srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 10. srpna v 15.00 hodin. Vylosujeme 1 výherce.

Za co získáte speciální růžové srdce? Je to jednoduché?

Abyste měli šanci vyhrát Tablet MANTA MID 713S, musíte si zahrát novou hru Šibenice. Za odehrání hry získáte růžové srdce, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

 

Reklama