Pokud milujete koktejly, shaky nebo smoothies, které jsou před příchodem jara a na jeho počátku skvělým posilovačem imunity, bude se vám stolní mixér Concept SM-3350 „shake and go“ určitě hodit. A právě teď máte šanci ho v našem Věrnostním klubu vyhrát.

Své oblíbené ingredience rozmixujete během několika sekund, pak stačí jen nádobu odšroubovat a vyrazit do práce nebo na cesty - tvar mixovací nádoby je vhodný i pro držáky nápojů v autě. V mixéru zároveň můžete i rozdrtit led, což oceníte zejména v horkých letních měsících při přípravě ledové tříště nebo ledové kávy. Mixovací nádoby a všechny nástavce můžete umýt v myčce nádobí a integrovaná pojistka a protiskluzové nožičky zajistí maximální bezpečnost během užívání.

Mixér můžete pořídit na webu 4home.cz. Další zajímavé doplňky do domácnosti a stylový nábytek najdete na Biano.cz, kde objevíte zároveň i inspiraci v podobě deseti tisíců interiérů od architektů a bytových designérů (pokud vás při prohlížení některý projekt zaujme, můžete rovnou oslovit konkrétního designéra).

Hodnota výhry je 699 Kč. Výhru věnoval eshop 4home.cz.

sd

sd

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 2 zlatá srdce, 5 červených srdcí z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 29. 3. v 10 hodin.

Vybereme 1 výherce.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama