Je to úžasně slaďoučké. Když jednou začnete, nemůžete přestat. Už víte? Ano, je to Candy Crush Saga – supertrendy hra, na které denně ujíždí desítky milionů skvělých lidiček po celém světě. Pokud patříte k těm, kteří Candy Crush propadli, budete nadšené. Ode dneška totiž můžete v našem Věrnostním klubu hrát o tři parfémy z této speciální kolekce.

crush

Toaletní a tělové vody Candy Crush vám přináší do České republiky i na Slovensko výhradní distributor firma STIFFER s.r.o. Vůně jsou k dostání v e-shopech Parfums.cz, Parfemy.cz a Vivantis.cz na Slovensku pak v kamenných prodejnách Fann.

Sweet! Lollipop! Sugar Crush!

fialova

Ty výkřiky dobře znáte. Víte ale, jak nádherně voní? Základem je kandované ovoce v kombinaci s dalšími lahůdkami, jako jsou švestky, jablka, mandarinky, jahody, ale i karamel, vanilka nebo gumoví medvídci a nakonec překrásné vůně květin – růže, pomerančovník, lilie nebo muškát. Výsledkem jsou tři podmanivě sladké vůně, které vás chytnou a nepustí.

Překvapení!

Máte rádi překvapení? Pak se těšte na rozbalování. Otevřete krabičku a nová vůně vás pozdraví sladkým hláskem.

cervena

Sladké mámení

Dáváte v letních měsících přednost tělovým vodám před těžkými parfémy? Pak určitě oceníte jedinečné vůně Candy Crush Body Mist v šesti různých variantách. Jmenují se po oblíbených sladkostech. Už se vám sbíhají sliny?

Nadechněte se a vnímejte Candy Crush všemi smysly. www.candycrushparfemy.cz

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 3 zlatá srdce, 5 červených srdcí a 1 sluníčko z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 15. 9. ve 24.00 hodin. Vybereme 3 výherce.

Za co získáte speciální sluníčko? Je to jednoduché?

Abyste měli šanci vyhrát jeden z parfémů Candy Crush, musíte si zahrát naše nové pexeso, které naleznete ZDE. Za jeho dokončení získáte sluníčko, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama