Pro pět z Vás máme připravený balíček péče Astrid Aqua Biotic v hodnotě 550 Kč.

Výhry jsou aktivní od pondělí 15. 3. do neděle 21. 3. 2021.

Co je potřeba pro výhru balíček pečující péče Astrid Aqua Biotic udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce, 2 modrá srdce, 2 zlaté srdce, 2 oranžové, 2 zelené srdce a 2 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 21. 3. 2021 ve 23:59 hodin.

Balíček pečující péče Astrid Aqua Biotic získají 5 z vás.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Expresní pomoc
Revoluční novinkou je Expresní micelární voda ve spreji, která díky možnosti rovnoměrné aplikace přímo na pokožku umožňuje její šetrnější očištění bez drhnutí vatovým tamponkem a dalším případným podrážděním. Pomocí této micelární vody můžete pleť osvěžit i během dne a dodat ji potřebná prebiotika.

604b4c8da0f31obrazek.png
Cena: 99,90 Kč/200 ml

Čistící pleťová mléka
Jsou prvním krokem v čištění pleti a z pleti odstraňují zejména odolné a hrubší nečistoty. V řadě Astrid Aqua Biotic je naleznete ve variantě pro normální a smíšenou pleťvitaminem E nebo pro pleť suchou a citlivou s ošetřujícím D-panthenolem.

604b4e8bccc85obrazek.png
Cena: 79,90 Kč/200 ml

Čistící gel
Pro pleť, která se více mastí, nemusí být pleťové mléko vhodným formátem pro její čištění. Pod hlavičkou řady Citylife Detox proto přinášíme čisticí pleťový gel s prebiotiky a obsahem aktivního černého uhlí, které pomáhají pleť hloubkově čistit, detoxikovat a omlazovat.

604b4ce1b5363obrazek.pngCena: 89,90 Kč

Odličovač očí a rtů
Dvoufázový odličovač očí a rtů Astrid Aqua Biotic účinně a zároveň šetrně odstraňuje voděodolný make-up a jemně pečuje o citlivé okolí očí a rtů.  Složení obohacené o kyselinu hyalurovnou a mandlový olej napomáhá v pleti udržet přirozenou úroveň hydratace a zanechává ji dokonale čistou, hladkou a chráněnou. Obsažená prebiotika pečují o mikroflóru pokožky a podporují její zdravou vyváženost a jas.

604b4d40e82a9obrazek.pngCena: 79,90 Kč/125 ml

Čistící pleťové vody
Pro tonizaci pleti a uzavření pórů zejména u pleti, která je náchylnější k tvorbě černých teček, je určená čisticí pleťová voda s prebiotiky. Ve variantě pro normální a smíšenou pleť je obohacena o vitamin E, který pleti dodává svěžest. Ve variantě pro suchou a citlivou pleť najdete D-panthenol, který pleť zjemňuje a zabraňuje jejímu vysušování.

604b4c4610638obrazek.png Cena: 79,90 Kč/200 ml

Hydratační krémy
Astrid Aqua Biotic Denní a noční krém pro normální a smíšenou pleť přináší pleti 24h hydrataci a díky extraktu ze zeleného čaje, který je známý svými antioxidačními a adstringentními vlastnostmi, pleť vyhlazuje a zmatňuje. Aktivní prebiotika vyrovnávají tón pleti a zanechávají ji mladistvě zářivou.
Astrid Aqua Biotic Denní a noční krém pro suchou a citlivou pleť je vaším každodenním spojencem pro její 24h hydrataci. Obsahuje navíc pivoňkovou vodu, známou pro své zjemňující a protizánětlivé vlastnosti, díky kterým pomáhá pleť chránit před nadměrným vysušováním a poskytuje jí tak dokonalý komfort a nádhernou vůni. Prebiotické aktivní složky vyrovnávají tón pleti a zanechávají ji mladistvě zářivou.

604b4eac250d7obrazek.pngCena: 99,90 Kč/50 ml

604b4b45f097aobrazek.png

Reklama