Také máte doma neustále hory nádobí a domácnost bez myčky si již nedovedete představit? Pak se zapojte do Věrnostního klubu a získejte přípravky Somat od společnosti Henkel!

Výhry jsou aktivní od pondělí 24. 8. 2020. do neděle 30. 8. 2020.

Co je potřeba pro výhru balíčku s přípravky Somat od společnosti Henkel udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červených srdcí, 3 modrá srdce, 3 zlatá srdce, 2 oranžové, 2 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 30. 8. 2020 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Na balíčky s přípravky Somat od společnosti Henkel se může těšit 5 z vás.

5f2a79ec6b331obrazek.png

Somat Gold získal certifikát kvality TÜV

Somat Gold získal certifikát kvality na základě nezávislého hodnocení německých zákazníků, kteří dlouhodobě používají tento produkt a mají zkušenost i s dalšími podobnými. Tablety na mytí nádobí testovali během určitého období, následně byly výsledky vyhodnoceny a nejlepším značkám udělil německý testovací institut hodnocení kvality.

Podmínkou bylo, aby produkt otestovalo minimálně 100 zákazníků, kteří ho používali doma během stanoveného času. V hodnocení se přihlíželo k několika aspektům: celková spokojenost s používáním produktu, celková spokojenost s čisticím výkonem a celková spokojenost s ochranou a leskem nádobí. Zákazníci následně svou spokojenost vyjádřili v pětibodové stupnici. Aby se výrobek dostal mezi nejlepší, musel v každé kategorii dosáhnout minimální známku 2,2.

"Ocenění si velmi vážíme a těší nás o to víc, že je vyjádřením spokojenosti zákazníků. Je pro nás důležité, aby spotřebitelé v našich produktech nacházeli kvalitu a ty se pak staly součástí jejich domácnosti na dlouhou dobu,“ uvedla Jana Očadlíková, marketingová manažerka divize Laundry and Home Care Henkel SK / CZ.

Tablety k automatickému mytí nádobí Somat Gold přinášejí do domácnosti více komfortu, ještě lepší čisticí výkon a bonusem je prémiový vzhled. Účinná receptura v sobě ukrývá technologii hloubkového čištění, která si hravě poradí s připáleninami a účinně odstraní i zaschlé škrobové skvrny. Somat Gold je účinný proti skvrnám od čaje i kávy a perfektní výsledky mytí jsou viditelné již při 40 °C. Kromě funkce soli a leštidla, chrání sklo před korozí a má funkci rychlého schnutí.

Výhodou je také moderní obal pro maximální komfort – tablety jsou k dostání v prémiovém, znovu uzavíratelném, voděodolném a snadno skladovatelném obalu. Aby bylo použití Somat Gold tablet ještě jednodušší, tablety jsou zabalené ve fólii rozpustné ve vodě. Tabletu stačí vložit do dávkovače myčky a spustit mycí program.
5f2a79afdd3bfobrazek.png

Reklama