Vlastníte iPod nebo iPhone? Pak se vám určitě bude líbit naše nová výhra ve Věrnostním klubu. Zahrajte si o novou kompaktní přenosnou nabíječku Leitz Complete, jejíž největší výhodou je velikost o rozměru kreditní karty. Snadno ji tedy schováte i do peněženky.

nabiječka

Novinka: přenosná nabíječka Leitz Complete se vejde i k dokladům

Pokud trávíte celé dny v práci, v autě nebo po kavárnách, oceníte novou kompaktní přenosnou nabíječku Leitz Complete. Její největší výhodou je velikost o rozměru kreditní karty, takže ji snadno schováte do peněženky. Ve chvíli, kdy se vám na mobilu objeví poslední čárka, ji pak můžete jednoduše vyndat a použít.

Miniaturní nabíječka má v sobě zabudovaný napájecí lightning kabel, který lehce vyndáte a zapojíte do svého iPhonu nebo iPodu. Rychlost nabíjení je stejná jako u klasického kabelu v zásuvce a funkce automatického vypnutí šetří energii, když není baterie zrovna používána. Samotná nabíječka se nabíjí přiloženým micro USB kabelem.

k mobilu

Kompaktní přenosná nabíječka Leitz Complete váží pouhých 40 gramů, stojí 999 Kč a koupíte ji například na www.isetos.cz

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 1 zlaté srdce, 5 červených srdcí a 1 duhové srdce z vašeho účtu.

Duhové srdce získáte za odehrání hry Šibenice (10 kol), tentokrát s tématem IT pojmy, které znají i ženy.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 7. 3. v 15 hodin.

Vybereme 2 výherce.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama