Jarní trendy v obouvání se nesou nejen ve znamení stylu, ale především pohodlí. Nosíte ráda ležérní a sportovní oblečení? V tom případě jsou pro vás jako stvořené chunky tenisky! Vsaďte na designový model v bílém provedení, který unosíte k většině jarních outfitů.

623c639c7b61eobrazek.png
FOTO: DEICHMANN

Robustní podešve se letošní jaro nevyhnuly ani mokasínům. Pokud vám klasické modely připadají nudné, chunky mokasíny vás bezpochyby chytnou za srdce! Ty v odstínech mléčné kávy jsou absolutním „must have“.

Jaro a krásné počasí přímo vybízí k nošení veselých barviček. Přemýšlíte nad pořízením výrazné barevné obuvi nebo kabelky? Dejte šanci fialkovým odstínům, které jsou letos žhavým hitem. Barvou roku je totiž fialová Very Peri. 

d3.jpg
FOTO: DEICHMANN

Kromě fialové najdete v kolekci i modely v dalších svěžích pastelových tónech. Pudrově růžová, mátově zelená, nebesky modrá, nebo vanilkově žlutá? Výběr je pouze na vás.

Nová jarní sezóna si žádá také novou kabelku. Letos jsou hitem především kufříkové minikabelky do ruky, nebo tzv. baguette kabelky, které si zajisté pamatujete z ikonického seriálu Sex ve městě. Podlehnete také jejich kouzlu?

d4.jpg
FOTO: DEICHMANN

Inspirujte se nejnovějšími trendy na www.deichmann.cz.

Buďte s námi a získejte o poukaz na nákup zboží do e-shopu Deichmann a vyberte si stylovou jarní obuv nebo kabelku podle svých představ. Co je potřeba pro výhru udělat?

Výhry jsou aktivní od pondělí 28. 3. do neděle 3. 4. 2022.

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí, 5 modrá srdce, 4 zlaté srdce, 4 oranžové, 3 zelené srdce a 2 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 3. 4. 2022 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Výhru získá 5 z vás! Platnost poukazu je do 31. 12. 2022. Poukaz lze uplatnit v prodejnách Deichmann po celé České republice.
623c624e16c97obrazek.png


 

Reklama