dei1.jpg
Víte, jaká obuv je letošní sezónu největším hitem? Prim hrají jednoznačně oblíbené nízké sandálky, pantofle a žabky. Pastelové, metalické nebo pestrobarevné? Výběr je jen na vás.
dei2.jpg

Toužíte po nohách dlouhých až do nebes, ale na „jehlách“ vaše chodidla trpí? Ideální jsou sandálky na blokovém podpatku. Propůjčí nohám efekt jehlových podpatků, ale pohodlné jsou stejně jako nízké sandálky. Alternativou jsou také sandálky na klínku. Letos se představí v několika variantách, od klasických modelů na korkovém klínku až po slingback espadrilky s klínkem v provazovém vzhledu.
dei3.jpg
dei4.jpg
de5.jpg

Deichmann nezapomíná ale ani na ty nejmenší. Malé parádnice ocení sandálky s líbeznými motivy nebo aplikacemi kytiček, malí hrdinové zase boty v zářivých barvách, ve kterých se jim bude pohodlně utíkat. V nabídce si ale rozhodně vyberou i ti větší, třeba ze široké škály plátěných tenisek.
dei5.jpg

Více na: www.deichmann.cz

Právě teď máte možnost vyhrát poukázku v hodnotě 500 Kč do kamenných prodejen Deichmann. Co musíte pro výhru udělat?

Výhry jsou aktivní od pondělí 21. 6. do neděle 27. 6. 2021.

Co je potřeba pro výhru poukaz v hodnotě 500 Kč do Deichmannu udělat? Výhru získá 5 z vás!

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červená srdce, 3 modrá srdce, 3 zlaté srdce, 2 oranžové, 2 zelené srdce a 2 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 27. 6. 2021 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE
obrazek.png

Reklama