S tím souvisí i obměna šatníku a praní či čištění oblíbeného oblečení. Účinným pomocníkem vám bude nový prací prostředek Persil Odor Neutralization. Ten v sobě ukrývá novou technologii pro neutralizaci zápachu, proto jakémukoli oblečení vystavenému neustálému používání nebo aktivnímu životu navrací svěžest a čistotu.

Výhry jsou aktivní od pondělí 7. 9. do neděle 13. 9. 2020.

Co je potřeba pro výhru balíček přípravků značky Persil Odor Neutralization od společnosti Henkel udělat?
5f2a7b900d92aobrazek.png
Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červené srdce, 4 modré srdce, 1 zlaté srdce, 2 oranžové, 2 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 13. 9. 2020 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Balíček přípravků značky Persil Odor Neutralization od společnosti Henkel získá 5 z vás!

Pokud je aktivní nebo uspěchaný život pravidelnou součástí vašeho života, pak rozhodně víte, co znamená péče o oblečení. Zejména dlouhé dny v kanceláři či pravidelná hodinka cvičení v posilovně jsou skutečnou zkouškou pro svěžest oblečení. Nepříjemné zápachy mohou být důvodem, pro které jste se raději rozhodli zbavit oblečení – dočasně nebo nadobro.

Podobné aktivity sice v kalendáři nyní nemáme, nicméně i toto je čas, kdy bychom se měli věnovat svému oblečení a navracet mu původní čistotu a svěžest. Prací prostředek Persil Odor Neutralization s novou technologií neutralizace zápachu během praní neutralizuje intenzivní pachy a vy tak můžete nosit vaše oblečení bez obav, že by se hned při prvním pohybu nepříjemný odér vrátil.

Až pro 93 % spotřebitelů je nepříjemným problémem zejména zápach potu a mastnoty, který se zachycuje do oblečení. Persil nabízí dlouhodobé řešení pro navrácení svěžesti a čistoty. V prvním kroku se během praní oblečení důkladně čistí i od těch nejhlubších nečistot a zaschlých skvrn, a to díky technologii hloubkového čištění se speciální směsí enzymů.

Ve druhém kroku působí technologie Odor Neutralization, která neutralizuje nežádoucí pachy, a dokonce předchází jejich vzniku. Jak je to možné? Tato společností Henkel patentovaná technologie pronikne hluboko do vláken oblečení, kde dokáže neutralizovat nepříjemný zápach, a dokonce umí vytvořit ochrannou bariéru, která brání usazování nepříjemných pachových molekul.

Na rozdíl od běžný pracích prostředků tak nový Persil Odor Neutralization zápach pouze nepřekrývá, ale eliminuje jej až na úrovni vláken a vaše oblíbené oblečení tak zahalí dlouhodobou, svěží a ničím nerušenou atraktivní vůní. Tento benefit oceníte především v péči o textilie směsné a vyrobené ze syntetických vláken, které jsou pro svou strukturu citlivější na zápach.

Čelí vaše oblečení nepříjemnému zápachu? Vyzkoušejte a nechte se unést ničím nerušenou a dlouhodobou svěžestí beze skvrn!

Nový Persil Odor Neutralization proti silným zápachům je k dispozici ve variantě Regular pro bílé a stálobarevné prádlo, Color pro prádlo barevné a oblíbených pracích disků Persil Discs 4v1.
5f2a7bea8bc82obrazek.png

Reklama