5a8add3be937fobrazek.png

Značka eos si stojí za svým unikátním designem, který se promítá do balení balzámů i krémů na ruce. Od jara 2018 bude balení ještě hezčí. Nový vzhled představuje moderní eos ženu ve svěžích barvách, živou a sebevědmou. Jasné barevné rozlišení a hlavní benefity přímo na obalu přesně řeknou, jaký produkt je ten správný.

V soutěži pro vás máme připravené tyto balzámky:

5a8adc8303b25obrazek.png

eos Organic s vůněmi: Summer Fruit, Strawberry Sorbet, Sweet Mint. Tato řada nese bio certifikát Ecocert Cosmos Organic a USDA. Balzámy obsahují 100% přírodních a 95% bio certifikovaných ingrediencí, například bio jojobový olej a bio bambucké máslo.

eos Visibly soft coconut Milk pro extra dlouhotrvající péči. Tato řada dělá rty ještě krásnějšími díky kakovému máslu a přírodním olejům.

eos Active Lemon Twist s SPF 15. Tento balzámek ocení hlavně aktivní lidé, kteří potřebují kromě hydratace také UVA/UVB filtr, který rty chrání před slunečním zářením.

Doporučená cena balzámů na rty je 169 Kč.

Co stačí pro výhru udělat?

  • Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce a 3 modrá srdce z vašeho účtu.
  • O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 4. 3. v 18 hodin.
  • EOS vajíčko získá pět z vás (každá jedno z uvedených druhů v popisku výše).
  • Více o Věrnostním klubu se můžete dočíst ZDE.
Reklama