Fikkerts produkty jsou velmi oblíbené a výjimečné díky jeho originálnímu balení, designu a pozornosti, která je věnovaná každému detailu. Obsahuje ty nejlepší přírodní ingredience z celého světa. Právě teď máte šanci se zúčastnit soutěže v rámci věrnostního klubu. Výhrou je nádherný set Levandule.

Jedna z největších a nejrozsáhlejších produktových řad ,,Plody přírody´´ využívá jak moudrosti tradičních bylinkářů, tak znalosti moderní aromaterapie a vytváří produkty, které mají skutečné výhody pro péči o vaší pokožku. Výrobky jsou vhodné pro každodenní použití a jsou krásným a originálním dárkem pro vaše blízké. Bez parabenů a SLS. Vyrobeno v Anglii.

demdaco

Set obsahuje:

Hydratační mléko na ruce s vůní kouzelné levandule. Intenzivně vyživuje a zanechává vaše ruce hebké a příjemně provoněné.
Obsahuje výtažek z měsíčku lékařského, levandule, olej ze sladkých mandlí, vitamín E a bambucké máslo. Vhodný na velmi suché ruce.

Tekuté mýdlo na ruce s vůní kouzelné levandule. Jemně čistí a zanechává vaši pokožku hebkou a příjemně provoněnou.
Obsahuje výtažek z měsíčku lékařského, levandule, medu a vitamín E. Vyživuje a chrání i velmi suché ruce.

Elegantní obal na 2 květináčky bude praktickým dárkem pro všechny milovníky zahradničení, ať už jsou jakkoliv nároční.
Jednoduchý a zároveň unikátní design vám připomene, jak moc vás baví práce na zahradě a jak velkým odreagováním zahradničení je.

Cena setu je 661 Kč

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červená srdce, 3 zlatá srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 26.6. 2017 v 16 hodin.

Kosmetický set značky Fikkerts získá jedna z vás.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

 

Reklama