Blíží se Valentýn a tak bychom vás chtěli také obdarovat obzvlášť krásným a slušivým dárkem v podobě naušnic značky Moshna. Jde o krásné stříbrné náušnice s motivem květin a kamínkovým zdobením. Jejich cena je 690 Kč a my jimi potěšíme čtyři z vás. Pojďte si s námi zpříjemnit svátek lásky.

moshna výhra

Společnost Moshna vychází z více než 25leté tradice výroby šperků v Červeném Kostelci na Náchodsku. Umění místních zlatníků ve spojení s nejmodernějšími výrobními technologiemi a nejkvalitnějšími materiály dává vzniknout opravdu jedinečným kolekcím stříbrných skvostů. Ženy mohou vybírat z tématických setů značek Moshna nebo Luciano Frantini, která vychází ze slavné tradice italských šperkařů. Malé slečny jistě ocení speciální kolekci Jungle Pinkee. Více informací i elektronické katalogy šperků naleznete na webu www.moshna.cz.

brand

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červené srdce, 2 zlaté a 1 duhové srdce, které získáte za odehrání hry Šibenice (10 kol).

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 14. 2. o půlnoci.

Vybereme 4 výherce.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama