Jste vášnivé čtenářky a hledáte v tuhle chvíli další knihu, kterou byste mohly přečíst jedním dechem. Máme pro vás tři knihy od autorky Danky Šárkové, která už v minulosti vydala tyto tituly: Tři plus jedna, Nezlomená osudem, Čekala jsem dlouho! a Cesta za „hranice“. Vy si zasoutěžíte o její novinku s názvem Světlo a tma.

svetlo a tmaPepa pochází z malé moravské vesnice a chce mít hlavně klid. Jenže lidé v jeho okolí mají úplně jiný názor. Oba rodiče mu upřímně přejí, aby jednou prožil jiný život než oni – obyčejní lidé a snaží se své nesplněné ambice podstrčit svému jedinému synovi. Díky tomu mu už v dětství zadělají na budoucí problémy.

U Pepy se rozvine vážná psychická nemoc, která se nedá vyléčit. Když se mu do života připlete jeho budoucí žena Marie, která vyžaduje jen luxus a peníze, je Pepa úplně ztracený a nechápe, proč vztahy a lidská důstojnost jsou až někde na posledních místech. Po mnoha letech se Pepa seznámí s Evou z Velké Británie, která koupila krásný ranč ve středních Čechách. I ona chce mít hlavně klid. Bude jim osud přát?

 

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 22. 3. 2017 v 15 hodin.

Knihu získají tři z vás.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama