Nová kniha od autora bestselleru Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše. Všichni bychom rádi navzájem spolupracovali, ale občas to není dobře možné. Není nám totiž tak úplneˇ jasné, jak muži nebo ženy, se kterými spolupracujeme a komunikujeme, rˇeší problémy, jak se rozhodují a jak zvládají stres. Potíž je v tom, že muži i ženy sice cˇasto pozorují stejnou veˇc, ale nahlížejí na ni naprosto odlišnou optikou.

Na základě svých předchozích zkušeností a četných výzkumů autoři Barbara Annisová a John Gray zformulovali v knize Spolupracujme důvody, proč si ženy s muži mohou nerozumět v práci, a řešení, jak odblokovat sterotypy a mít ze vzájemné spolupráce radost i užitek.

dd

Jsou muži na pracovišti doopravdy tak necitliví? Jsou ženy vylučované muži, protože jsou příliš emocionální, nebo proto, že kladou příliš mnoho otázek? Autoři nalezli 8 genderových mrtvých úhlů, kde definují hlavní nesprávné předpoklady a nedorozumění mezi muži a ženami:

 1. Chtějí ženy, aby se muži změnili?
 2. Doceňují muži ženy?
 3. Jsou ženy muži vylučované?
 4. Musejí muži kolem žen chodit po špičkách?
 5. Kladou ženy opravdu tolik otázek?
 6. Dovedou muži naslouchat?
 7. Jsou ženy příliš emocionální?
 8. Jsou muži necitliví?

John Gray je autorem celosvětového bestselleru Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše, který si kladl za cíl zlepšit partnerské vztahy. Spoluautorka knihySpolupracujme Barbara Annisová ve své předchozí práci pomáhala ženám i mužům usilujícím o úspěšnou kariéru odstranit bariéry, které jim brání v kariérním růstu a osobním štěstí.

Vydává Práh, 280 stran, doporučená cena 279 Kč . www.prah.cz

Co stačí pro výhru udělat?

 • Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce a 1 zelené srdce z vašeho účtu (za odehranou hru samolodě) a 2 modrá srdce.
 • O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek  26. dubna v 18 hodin.
 • Knihu získají tři z vás.
 • Více o Věrnostním klubu se můžete dočíst ZDE.
Reklama