Máte rády zpěváka Miro Žbirku? Pak by vám neměla utéct soutěž o knihu s jeho životním příběhem, kterou s ním napsal hudební publicista Honza Vedral. Příběh v knize Zblízka odhaluje i širší souvislosti - jak to fungovalo v dobách, kdy hudební texty musely procházet schvalovacím řízením, nebo proč nastal zákaz používat přezdívku Meky.

ou

Životní příběh Miroslava „Mekyho“ Žbirky, jak jej z jeho vyprávění zaznamenal novinář Honza Vedral. Publikace, která mapuje jeden z nejúžasnějších příběhů československé populární hudby. Žbirka otevřeně hovoří o rozličných peripetiích svého života od nejútlejšího mládí až po dnešek a nevyhýbá se ani tak těžkým okamžikům, jako byla smrt jeho staršího bratra, která ho těžce zasáhla a z níž se dokázal dostat hlavně díky hudbě.

d

Příběh Mira Žbirky působí neuvěřitelně, ale přitom je civilní, přirozený a tak nějak neobyčejně obyčejný. Historky a zážitky z profesního i soukromého života doplňuje velké množství archivních fotografií z dávné minulosti i z nedávné současnosti a najdete tam i kompletní diskografii včetně obalů alb. V knize jsou desítky nikdy nezveřejněných archivních fotek z dávné minulosti i nedávné současnosti a najdete tam i kompletní diskografii včetně obalů alb.

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohla soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červená srdce a 2 zlatá srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 7. 8. 2017 v 15 hodin.

Knihu získají 4 z vás.

Reklama