Jste hraví? Pak se vám bude líbit naše další výhra a tou jsou zábavné hry od Albi. Na jednu z vás čeká vědomostní hra iKNOW a další výherce získá erotickou hru pro dvojice „Nevinné hrátky pro dva“. Zahrajte si o ně!

Důvtipná kvízová hra - iKNOW

IKNOW

iknow

iKnow je hra, která kombinuje vědomosti s taktikou. 1 600 otázek ze 4 kategorií z celého světa a k tomu 4 800 zajímavých nápověd. Ke každé otázce máte celkem 3 nápovědy, které vás vedou ke správné odpovědi! Jen znalosti však k vítězství nestačí. Ve hře potřebujete i dobrý odhad vašich soupeřů, na jejichž znalost či neznalost si vsázíte! Více ZDE.

Pikantní partnerská hra - Nevinné hrátky pro dva

hratky

hraj

Erotická hra pro dvojice, ve které partneři vstoupí do světa vášně a fantazie. Oba partneři putují po herním plánu, kde na ně čekají zábavné a příjemné úkoly, jejichž erotický náboj se postupně zvyšuje. Dokážete dojít až do cíle? 150 úkolových karet Vám zajistí, aby byla každá hra jiná a mohli jste ji spolu hrát znovu a znovu. Na cestě k vrcholu získáváte za své úsilí zasloužené odměny, z nichž jednu si jako vítěz nebo vítězka budete moci vybrat přímo v cíli.

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdí a 1 zlaté srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 15. 5. 2017 v 15 hodin.

Výherci budou dva - každý získý jednu hru.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama