V rámci Věrnostního klubu máte právě teď šanci získat pro své děti Experimentální sadu pro milovníky podvodního světa a akvaristiky od Albi.

  • Do akvária je třeba zakoupit zlatou rybku, nejlépe druh Bojovnice pestrá, známá jako betta ryba, které se v akváriu bude dařit i bez vzduchování a přitápění. Pozorovat tuto krásnou rybku můžete přiloženým periskopem.
  • Čas krmení a nutnost výměny vody za vás bude hlídat jednoduché zařízení na poklopu akvária. Součástí sady jsou další užitečné pomůcky pro malého chovatele a návod plný zajímavých informací o chovu těchto rybek. Experimentální sada Albi Akvárium obsahuje průhlednou nádržku, vnitřní základnu, pozorovací válec, víko nádrže, ovládací záznamová kolečka, periskop, zvětšovací čočku, zátku na ucpání nádržky, hadičku, samolepky, biokondicionér, barevnou drť, teploměr, podběrák a ilustrovaný návod.
  • Sestavení Albi akvária je jednoduché, a tak je zvládne váš potomek nejspíše docela sám. Pak už se můžete vydat do obchodu pro zlatou rybku, které se bude v akváriu dařit i bez vzduchování a přitápění. Součástí sady je periskop, kterým budete rybku pozorovat. Albi akvárium je vhodné pro děti od 7 let.

albiakvarium

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červená a 2 zlatá srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 18. 9. 2017 ve 22 hodin.

Experimentální sadu pro milovníky podvodního světa a akvaristiky od Albi získá jedna z vás.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama