Každé ráno ztrácíte čas přemýšlením, kam uložit spoustu nezbytností, které budete během dne potřebovat? Vhodným řešením jsou nedávné přírůstky do portfolia značky WE ARE ABLE to KEEP, která přichází s řadou městských batohů Day Helper. Právě teď máte šanci v rámci Věrnostního klubu jeden stylový batoh získat. Je to tak snadné.

Pro ty, kteří dávají přednost klasice, je jasnou volbou Day Helper Polar Mini. Prošívaný batoh v několika barevných variantách, vyrobený z nepromokavé nylonové látky. Je vycpán netkanou textilií a jako všechny batohy z řady Day Helper poskytuje prostor pro notebook i přehledně uspořádaný vnitřek. Nenechte se zmást jeho na první pohled nevelkým rozměrem, batoh pojme až 15 l obsahu. A pro uživatele, kteří pro svá denní dobrodružství v městské džungli nepotřebují tolik věcí, návrháři značky We Are Able vyvinuli i jeho menšího bratříčka, který obsáhne až 11 l.

we are able t keep

we are able to keep

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí, 3 zlatá srdce a 1 slunce z vašeho účtu.

Slunce získáte za dohranou hru Pexeso.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 18.8. 2017 ve 23 hodin.

  • Batoh Day Helper značky WE ARE ABLE to KEEP vyhraje jedna z vás.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama