Výhry jsou aktivní od pondělí 23. 8. do neděle 29. 8. 2021.

Co je potřeba pro výhru balíček produktů značky Relax v hodnotě 550 Kč udělat? Výhru získá 5 z vás!
6113e2c36fb94obrazek.png
Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červená srdce, 3 modrá srdce, 3 zlaté srdce, 2 oranžové, 2 zelené srdce a 2 fialové z vašeho účtu.

rel.jpg

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.
6113e3008ea88obrazek.png
Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 29. 8. 2021 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

V balíčku se můžete těšit také na tyto zdravé NOVINKY:

Zeleninová kapsička Relax PYRÉ – zdravá svačina pro dospělé

Relax PYRÉ s ČERVENOU ŘEPOU, jablkem a jahodami – jedinečná kombinace chutí, s vysokým obsahem vlákniny a vitaminů, BEZ přidaného cukru. NOVINKA, kterou si zamilujete!

61139208cf051obrazek.pngNáročný den, kdy nevíte, kam dřív skočit? Běháte doma nebo v práci mezi úkoly? Malý hlad se v nabitém programu často ztratí. A ozve se o dost později s větší silou, a především hrozbou nezdravé „rychlovky“. Zažeňte ho včas zdravou svačinkou Relax PYRÉ, s níž doplníte důležitou vlákninu a vitaminy. Pochutnáte si a prospějete svému zdraví. Že jsou kapsičky jen pro děcka? Omyl! Tato dobrota v praktickém balení je určená dospělákům, navíc jako jediná svého druhu obsahuje především zeleninu, vybraná kombinace s ovocem umocní lahodnou chuť. Nevěříte? Pak nezbývá než ochutnat. ;-)

Nové Relax zeleninové kapsičky jsou stvořené k vyhánění malého hladu a mlsné, která – ruku na srdce – dost často pronásleduje každého z nás. Vejdou se do kabelky, nepřekáží na pracovním stole, nezaberou moc místa v batohu sbaleném do fitka či na jógu, a taková boční přihrádka v autě si o kapsičku při ruce doslova sama říká. Vždyť není nic horšího než cestovat o hladu. V kapsičce nenajdete žádný přidaný cukr, pouze ten, který zelenina a ovoce přirozeně obsahují. Zároveň je vhodným zdrojem vlákniny, důležité pro trávení, navození pocitu sytosti, ale také pro vstřebávání tuků, sacharidů a cholesterolu, což má na lidský organizmus velmi pozitivní vliv. Vyzkoušejte Relax PYRÉ s ČERVENOU ŘEPOU, jablkem a jahodami – pochutnáte si na svěží kombinaci červené řepy a vybraného ovoce. Kapsičku si mohou dopřát také vegetariáni a vegani. Pyré neobsahuje ani žádný lepek. Kapsička je zkrátka nabitá ovocem a zeleninou a jejich přírodní silou.

Zvolit si zdravé řešení ke svačině je díky Relax PYRÉ se 100% obsahem ovoce a ZELENINY opravdu snadné. Zásobte se zeleninovými kapsičkami a přestaňte si lámat hlavu nad tím, čím potěšíte své chuťové buňky a dodáte tělu novou energii. Tato svačina vás skutečně zasytí, povzbudí, a navíc budete mlsat bez výčitek.

Vyzkoušejte Relax PYRÉ Dýně s mangem

Relax PYRÉ s DÝNÍ A MANGEM, ananasem, banánem, mrkví a jablkem – vitaminová bomba, která zažene hlad, posílí imunitu a skvěle chutná!

6113923b5c993obrazek.pngPošilháváte po zdravých ovocných kapsičkách, na kterých si pochutnávají vaše děti? Vzpomínáte u toho na oblíbené přesnídávky? Teď mohou závidět děti vám. Relax připravil novou řadu kapsiček se 100% obsahem ovoce a ZELENINY určených pro dospělé. Kombinace lahodného ovoce a čerstvé zeleniny vás dozajista překvapí. Pyšní se vysokým obsahem vitaminu C, důležité vlákniny, a především fantastické chuti. Naopak NEOBSAHUJÍ přidaný cukr, konzervanty nebo lepek.

Ochutnejte čerstvou novinku Relax PYRÉ s DÝNÍ A MANGEM – nečekaný mix ovoce a zeleniny, kombinace lehce nasládlé dýně, exotického manga, ananasu, banánu, s osvěžujícím jablkem a mrkví, doslova volá po ochutnání. Pořádná zásoba vitaminu C se před blížící se zimou rozhodně hodí, stejně jako vláknina pro pocit sytosti a na podporu trávení. Sečteno podtrženo – hlad je zažehnán, energie doplněna, imunita posílena, chuťové kanálky uspokojeny a štíhlá linie neohrožena. Co víc si přát?

Neváhejte a přibalte si kapsičku Relax PYRÉ na cestu do práce, ke svačině na výlety, po cvičení nebo když vyrážíte do parku s malými rošťáky. Vejde se do každého zavazadla, ale schováte ji v pohodě i do dámské kabelky nebo jednoduše do kapsy. Díky praktickému balení nehrozí žádná nepříjemná nehoda a je „ready to eat“ kdykoli a kdekoli. Zatočte s malým hladem nebo neodbytnou mlsnou a dopřejte si zdravou skvělou svačinku. Nedělejte kompromisy v nabitém programu a smlsněte si na této skvělé „dospělácké“ kapsičce – vašem novém malém, ale silném parťákovi, který vás nikdy nenechá ve štychu.
 61139156712e0obrazek.png

Reklama