Změna je život, proto vám tento týden nabízíme dvě výhry ve Věrnostním klubu. Vážíme si vaší přízně, a proto se vám snažíme přinášet stále hezké výhry a nové soutěže. Tento týden vyzkoušíme ve Věrnostním klubu udělat radost nováčkům na magazínu i opravdu věrným čtenářkám. Budete mít možnost zvolit si dvě výhry, dle počtu vašich srdíček (výhru můžete zvolit jednu, dvě nebo žádnou). Doufáme, že se vám tato malá změna tohoto týdne bude líbit.
5d3ade5040716obrazek.png

Výhry jsou aktivní od pondělí 29. 7. do neděle 4. 8. 2019.

Co je potřeba pro výhru balíček Indulona – Astrid v hodnotě 460 Kč udělat:

  • Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce, 3 modrá srdce, 1 zlaté srdce a 1 fialové z vašeho účtu.
  • Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.
  • Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 4. 8. ve 23:59 hodin.
  • Balíček Indulona – Astrid v hodnotě 460 Kč získá 5 z vás.
  • Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Co je potřeba pro výhru balíček Vichy a La Roche-Posay- Ochrana pokožky na pláži před extrémními podmínkami v hodnotě 3 485 Kč udělat:

  • Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 8 červených srdcí, 8 modrých srdcí, 8 zlatých srdcí a 8 fialových srdcí z vašeho účtu.
  • Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.
  • Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 4. 8. ve 23:59 hodin.
  • Balíček výhru balíček Vichy a La Roche-Posay- Ochrana pokožky na pláži před extrémními podmínkami v hodnotě 3 485 Kč získá 1 z vás.
  • Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Hodně štěstí!

Líbí se vám možnost týdenní výhry i výhry, která je dostupná věrným čtenářkám, které mají velký počet srdíček? Jaké výhry se vám ve Věrnostním klubu líbí? Jaká výhra by vás potěšila?
 
Ve výherních balíčcích Indulona – Astrid v hodnotě 460 Kč se můžete těšit na:

inducl.jpg

INDULONA Original krém na ruce
Tradiční receptura bez konzervačních látek pro intenzivní péči. Regenerační, ochranný a promašťující krém na ruce je určený pro každodenní péči o vysušenou a popraskanou pokožku. Pokožce dodává pružnost, pevnost, přirozenou vláčnost a obnovuje bariérovou funkci kůže.

Indulona olivová
Tělové mléko Indulona olivová s lehkou konzistencí je vhodné pro péči o suchou a namáhanou pokožku. Obsah olivového oleje s antioxidačním účinkem zaručuje dlouhotrvající hydrataci a hebkost pokožky. Mléko se rychle vstřebává a okamžitě dodá potřebnou dávku výživy. Neobsahuje parabeny. Dermatologicky testováno.

Indulona Original: Vyživující tělový krém
Vyživující tělový krém je určený pro velmi suchou a citlivou pokožku. Přírodní vazelína pokožku hydratuje a promašťuje. Krém v pokožce uzamkne potřebnou vlhkost a chrání jí před poškozením vnějšími vlivy. Zanechá pokožku jemnou a vláčnou. Krém neobsahuje parabeny ani jiné konzervační látky. Pozorované stopy oleje nejsou na závadu. Dermatologicky testováno.

Indulona ochranná na nohy
Indulona ochranná je bohatý krém pro každodenní péči o velmi suchou a zrohovatělou kůži na chodidlech. Pokožku do hloubky hydratuje a ošetřuje, napomáhá regeneraci, zaceluje praskliny a změkčuje. Neobsahuje parabeny. Dermatologicky testováno.

Astrid Fresh Skin
Osvěžující čisticí pleťový gel pro normální a smíšenou pleť účinně odstraňuje nečistoty a make-up z pleti. Obsažený allantoin a D-panthenolpomáhají chránit pleť před vysušováním a udržují její zdravý vzhled. Složení obohacené o minerály a vitamin E, známé svými vyživujícími a antioxidačními vlastnostmi, zanechává pleť svěží a tonizovanou.

Astrid Odličovač očí
Dvoufázový odličovač očí a rtů účinně a zároveň šetrně odstraňuje voděodolný make-up a jemně pečuje o okolí očí a rtů. Složení obohacené o mandlový olej, známý svými hydratačními a zvláčňujícími vlastnostmi, pomáhá chránit řasy a citlivou pleť v okolí očí. Komplex HYDRO ACTIVE pomáhá udržovat optimální hladinu hydratace v pleti a dodává jí jemnost a vláčnost.

Ve výherních balíčcích Vichy a La Roche-Posay- Ochrana pokožky na pláži před extrémními podmínkami v hodnotě 3 485 Kč:

vichycla.jpg

Vichy Capital Soleil Beach Protect - multi protekční hydratační mléko SPF 50+
Ochranný opalovací přípravek Vichy Capital Soleil Beach Protect je nezbytnou součástí péče o pokožku při pobytu na slunci.

Vichy Idéal Soleil Anti-age - ochranný krém proti stárnutí pleti SPF 50
Přípravek Vichy Idéal Soleil Anti-age poskytne vaší tváři spolehlivou ochranu před slunečním zářením.

Vichy Idéal Soleil Capital - ochranné mléko pro děti na obličej a tělo SPF 50
Přípravek na opalování Vichy Idéal Soleil Capital slouží jako spolehlivá ochrana před slunečním zářením pro dětskou pokožku.

Vichy Idéal Soleil Capital - tyčinka pro ochranu citlivých partií a rtů SPF 50+
Přípravek Vichy Idéal Soleil Capital účinně ochrání i tu nejcitlivější pleť vašeho obličeje před slunečním zářením.

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics - ochranné gelové mléko pro dětskou pokožku SPF 50+
Ochranné gelové mléko pro děti s SPF 50+ La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Wet Skin spolehlivě chrání dětskou pokožku před UV zářením a lze ho nanášet rovnou na mokrou pokožku.

La Roche-Posay Anthelios Pocket - ochranný krém pro citlivou a intolerantní pleť SPF 50+
Ochranný krém pro citlivou a intolerantní pleť SPF 50+ La Roche-Posay Anthelios Pocket v malém praktickém balení do kapsy poskytne citlivé pleti širokospektrální ochranu vůči slunečnímu záření a vnějším vlivům bez nadměrného zatěžování pleti.

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics - ochranné mléko pro kojence SPF 50+
Ochranné mléko pro kojence La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics s SPF 50+ poskytuje spolehlivou ochranu před slunečním zářením i těm nejmenším.

La Roche-Posay Anthelios Ultra - ochranný krém na obličej bez parfemace SPF 50+
Ochranný krém bez parfemace La Roche-Posay Anthelios Ultra s SPF 50+ spolehlivě chrání pleť před UV zářením a zároveň je vhodný pro velmi citlivou až reaktivní pleť obličeje se sklonem k sluneční intoleranci a také na oční okolí.

La Roche-Posay Anthelios XL - ochranná tyčinka na citlivá místa SPF 50+
Tyčinka na opalování s SPF 50+ La Roche-Posay Anthelios XL spolehlivě chrání citlivá místa obličeje i celého těla před UV zářením.

Reklama