Pro čistý a bezpečný domov vytvořil Sanytol řadu přípravků, které nejen vyčistí, ale také vydezinfikují. Odstraňují 99 % bakterií, plísní a virů, a to včetně toho chřipkového. Sanytol přitom neobsahuje chlór, takže je šetrný k povrchům i textiliím. Vyhrajte balíčky pro snazší úklid i vy!

sanytol

Sanytol Dezinfekční odstraňovač skvrn účinně odstraňuje vytrvalé skvrny již od prací teploty 20ºC. Díky složení bohatému na enzymy prostupuje do vnitřku textilních vláken a uvolňuje činidla odstraňující skvrny, čímž dosahuje dokonalých výsledků jak u bílého tak i u barevného prádla.

Dezinfekce Univerzální čistič díky svému trojímu účinku dezinfikuje všechny materiály a plochy. Jeho vůně provoní celý byt. Vzhledem k tomu, že neobsahuje chlór, je šetrnější k povrchům ani nezpůsobuje skvrny na textiliích.

Sanytol Dezinfekce čistič na kuchyně díky silnějšímu odmašťující složení zaručuje snadné hygienické čištění a zabraňuje množení mikrobů. Je ideální na sporáky, trouby, grily, dřezy, nerezové plochy, pracovní desky, ledničky, mikrovlnné trouby, omyvatelný kuchyňský nábytek.

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 2 červená srdce a 1 slunce z vašeho účtu.

Slunce získáte za absolvování Kvíz: Ve kterém století se narodili? s plným počtem bodů, tedy 18.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Možnost označení a utracení srdcí a slunce končí v pátek 28. 8. v 15 hodin.

Vylosujeme 3 výherce.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama