Zdraví by mělo být vždy na prvním místě. Zapojte se do soutěže se značkou Naturevita a vyhrajte balíček plný doplňků stravy v hodnotě 716 Kč!
5f2a78e23f016obrazek.png

Výhry jsou aktivní od pondělí 17. 8. do neděle 23. 8. 2020.

Co je potřeba pro výhru balíček pro zdraví s přípravky Naturevia udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červených srdcí, 4 modrá srdce, 4 zlatá srdce, 1 oranžové, 1 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 23. 8. 2020 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Na balíček pro zdraví s přípravky Naturevia se může těšit pět z vás!

V balíčku se můžete těšit na:

Nepřiměřenou autoimunitní reakci pomohou zbrzdit omega3
5f2a7150577d1obrazek.pngOvšem závažnější stav může potkat i jinak zcela zdravé jedince. Ve chvíli, kdy se člověku dostane vir do organismu, spustí se imunitní reakce. Tělo se začne bránit a bojovat proti infekci. Bohužel v některých případech dojde k tzv. cytokinové bouři. Při ní to imunitní systém zkrátka přežene a vyvolá obrovskou reakci, která poškozuje jakékoliv orgány. Tato nepřiměřená reakce imunitního systému může zásadně zhoršit průběh nemoci. Vědci však nezahálí a zkoumají, co s tím. Státní zdravotní ústav proto přišel s doporučením, že mohou pomoci omega-3 mastné kyseliny, které vedou k průkaznému zlepšení imunitního systému a mohou snížit produkci látek spojených se zánětem. Nejde o specifický antivirový efekt, ale o obecnou podporu imunitních funkci těla.

Není proto rozhodně na škodu se předem připravit a omega-3 užívat. Vybírat byste však měli koncentrovanější doplněk stravy s co nejvyšším obsahem EPA a DHA. Pořídit si můžete třeba přípravek Naturevia Omega 3 One-a-Day, jehož jedna kapsle obsahuje minimálně 700 mg omega-3 mastných kyselin, což je 2x více EPA a DHA oproti běžným přípravkům s rybím olejem. Proto stačí jen jedna kapsle denně a získáte dostatečnou dávku potřebných látek.

Vitaminová podpora pro imunitu
5f2a715acf539obrazek.pngKromě omega-3 také SZÚ připomíná, že by lidé měli myslet i na vitaminy a na zdravou stravu bohatou na zeleninu a ovoce. Z vitaminů konkrétně zmiňuje déčko a poukazuje na fakt, že mnohé studie dokazují, že jeho nedostatek souvisí s celou řadou zánětlivých onemocnění. Proto bychom na něj neměli zapomínat a měli bychom tento supervitamín pravidelně užívat. Tím spíše, pokud patříme k rizikovým skupinám nebo trpíme obezitou, osteoporózou či máme tmavší pigment. Naordinovat si můžeme například doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt 1000 IU, jehož jedna maličká tableta s přehledem pokryje potřebnou denní dávkou déčka.Síla brusinek a manóza 
5f2a716a51ad4obrazek.pngNejedna žena zná důvěrně řezání a pálení, které jsou prvními signály problémů močových cest. Pokud se objeví, není nač čekat a je potřeba se rovnou vrhnout do boje. Pomoct přitom může příroda a novinka Naturevia UroPerfect Manóza Rapid. Ta obsahuje účinnou kombinaci silného extraktu ze severoamerických brusinek a D-manózu, které společnými silami brání v usazování bakterií E.coli v močových cestách. Je to výhodná kombinace, protože D-manóza působí rychle a brusinky naopak dlouhodobě. Nechybí ani zlatobýl, jenž působí močopudně, takže nebezpečné patogeny pomůže z těla vyplavit a tím zabrání jejich množení. Obsažený vitamin D navíc podpoří váš imunitní systém pro případné ohrožení zánětem. Doplněk stravy je balen v praktických sáčcích, jejichž obsah stačí smíchat s trochou vody a vypít. Úleva by se měla dostavit brzy.

Reklama