Unikátní know-how v kombinaci s domácím výrobním postupem, to jsou Panzani Selezione di Chef, nadýchanější a vláčnější těstoviny, které chutí a vlastnostmi mohou směle konkurovat čerstvým těstovinám. Vychutnat si je můžete s novými omáčkami na těstoviny s rajčatovým základem, k jejichž výrobě byla použita rajčata z italských polí, nikoliv ze skleníku. Rajčata dozrávající přímo na italském slunci získávají tak svou jedinečnou chuť a aroma, které jsou nenahraditelné. Díky následnému rychlému zpracování – do 48 hodin od sklizně – si tyto vlastnosti uchovávají i nadále. Nové omáčky jsou ve variantách Lilek & Ricotta, Cuketa & kozí sýr a Houbová omáčka.

pan.jpg

Těstoviny Selezione di Chef se vyrábějí ve variantách Collerette, Farfalle a Tagliatelle. „Inspirací pro novou řadu těstovin Selezione di Chef byl italský venkov a jeho osvědčená řemeslná výroba těstovin. Díky domácímu výrobnímu postupu, který zahrnuje hnětení těsta, jeho zrání a odležení jsme získali těstoviny s vlastnostmi čerstvých těstovin. Receptura těchto semolinových těstovin navíc obsahuje čerstvá vejce, která jim propůjčují vláčnost a charakteristickou chuť, jsou pevné na skus a zároveň se rozplývají přímo na jazyku,“ vysvětluje Ivana Zajícová, marketing manager značky Panzani.

Více inspirace najdete na stránkách www.panzani.cz

Co je potřeba pro výhru balíček s Panzani s prémiovými vaječnými těstovinami Selezione di Chef a novinkami z řady omáček v hodnotě cca 500 Kč udělat?

Výhry jsou aktivní od pondělí 31. 1. do neděle 6. 2. 2022.

61e97b3ae45ddobrazek.jpg

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červené srdce, 4 modré srdce, 1 zlaté srdce, 2 oranžové, 2 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 6. 2. 2022 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Balíček s Panzani s prémiovými vaječnými těstovinami Selezione di Chef a novinkami z řady omáček v hodnotě cca 500 Kč získá 5 z vás!

61e97bb13fbdfobrazek.jpg