Ať už se chystáte na dovolenou, nebo jen tak na zahradu k bazénu, určitě se vám bude hodin tenhle balíček čtení a kosmetiky v hodnotě 900 Kč. Naleznete v něm knižní novinky a užitečného společníka pro dny zalité sluncem. Ale pospěšte si, soutěž končí už v pondělí.

knihy

Získáte islandskou knihu DUEL a americkou BĚSNI A ZUŘ. Jde o dva nové světové krimi thrillery, které právě vyšly i s dalšími novinkami z nakladatelství MOBA.

Autorem knihy DUEL je Arnaldur Indriđason, velká osobnost současné světové literatury. Je nejznámějším a také komerčně nejúspěšnějším islandským autorem. Každý jeho nový román je dopředu netrpělivě očekáván čtenáři a médii po celém světě. Zjistěte i vy, čím se nevinný chlapec v knize DUEL prohřešil, že si zasloužil zemřít. Byl jen bezvýznamným pěšákem v mnohem komplikovanější hře?

Další novinkovou knihou je krimiromán celosvětově uznávané autorky Becky Masterman. Předtím, než stvořila svoji literární hrdinku, vysloužilou agentku FBI, pracovala jako editorka tisku pro forenzní vědy a soudní vymahatelnost práva. Její debutový thriller Rage Against the Dying, který právě vychází v češtině v překladu Romana Tilcera pod názvem BĚSNI A ZUŘ, ji okamžitě katapultoval do popředí zájmu čtenářů i literárních kritiků. Dostal se do finále na ocenění  Edgar Awards, CWA Gold Dagger, Macavity, Barry, ITW a Anthony awards.

Ke knihám získáte i opalovací krém Garnier Ambre Solaire Light and Silky 30 SPF.

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce a 1 leopardí srdce z vašeho účtu!

Leopardí srdce získáte, pokud absolvujete kvíz níže s plným počtem bodů (20).

O dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 3. 8. v 15 hodin.

Vylosujeme 5 výherců.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama