Kdo by nechtěl po svém boku voňavého muže? Máme pro vás, respektive pro vašeho partnera, tělovou kosmetikou Dove. Chcete vědět, co v balíčku naleznete a jak jej můžete získat? Tak čtěte dál.

Tuhý antiperspirant deodorant Dove men+Care Clean Comfort poskytuje maximální ochranu proti pocení a nepříjemnému pachu po dobu 48 hodin. Jeho jemná, dřevitě květinová vůně vám dodá dokonalý pocit svěžesti po celý den. Kromě toho pomáhá chránit pokožku proti podráždění.

Antiperspirant deodorant sprej Dove Men+Care Clean Comfort poskytuje maximální ochranu proti pocení a nepříjemnému pachu po dobu 48 hodin. Jeho jemná, dřevitě květinová vůně vám poskytne pocit svěžesti po celý den. Kromě toho pomáhá chránit pokožku proti podráždění.

Dove Men +Care Hydration Balance sprchový gel na tělo a vlasy pro muže představuje maximální hydrataci pro vaši pokožku! Složení obsahuje inovativní technologii Micromoisture, která pečuje nejen o pokožku, ale i vlasy. Zabraňuje vysoušení, obnovuje přirozenou pružnost pokožky a navíc příjemně osvěžuje. Dove Men +Care Hydration Balance sprchový gel na tělo a vlasy pro muže má vyvážené složení vhodné pro všechny typy pleti.

dove

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce a 1 zlaté srdce a 1 slunce z vašeho účtu.

Slunce získáte za absolvování kvízu Probuďte v sobě opět to malé dítko aneb Večerníčkový kvíz, a to s plným počtem bodů, tedy 15.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí a slunce končí ve středu 30. 9. v 15 hodin.

Vylosujeme 5 výherců.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama