Ženy by o svou pleť měly pečovat co možná nejvíce a nejefektivněji. Dnes vám proto přinášíme soutěž v rámci Věrnostního klubu o SKIN UP - anti-aging ultrazvukový nano spray pro hydrataci pleti. Pojďte soutěžit o tuto skvělou revoluční novinku.

Skin Up funguje na bázi ultrazvukové hydratace – zásobník na zadní straně naplníte sérem dle vlastního výběru, odsunete přední kryt, čímž se přístroj aktivuje. Skin Up začne vytvářet proud jemné chladivé mlhy, který jen přiblížíte k obličeji. Technologie Skin Up rozbíjí částice vody na jednotlivé molekuly a napomáhá tím aktivním látkám rychle proniknout do hlubších vrstev pokožky. Mlha je tak jemná, že ani v nejmenším nenaruší váš perfektní make-up.  Světová novinka Skin Up během několika sekund obnoví hydrataci pleti, minimalizuje tvorbu vrásek, navrací pleti svěží a mladistvý vzhled a dlouhodobě ji osvěží. Stačí sáhnout do kabelky a použít Skin Up kdykoliv se Vám zachce!

Skin Up je luxus a relaxace v jednom, přináší maximální komfort, potěšení a požitek. Dokonalý koncept techniky a speciálního séra má mimořádné hydratační a omlazující účinky, které minimalizují tvorbu vrásek a působí proti předčasnému stárnutí.  Skin Up je správná volba pro všechny kteří si chtějí dlouhodobě zachovat svěží a mladiství vzhled.

Cena přístroje Skin Up je 2.300 Kč
Více informací nalaznete na: www.salon-korunka.cz

ds

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 2 zlatá srdce, 3 červená srdce a 1 duhové srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 26. 8. v 15.00 hodin. Vylosujeme 1 výherce.

Za co získáte speciální duhové srdce? Je to jednoduché?

Abyste měli šanci vyhrát SKIN UP - anti-aging ultrazvukový nano spray, musíte si zahrát naše nové pexeso, které naleznete ZDE. Za jeho dokončení získáte 1 duhové srdce, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama