Tyčový mixér je neodmyslitelným pomocníkem v každé kuchyni. Společnost Sencor přišla s neodolatelnou designovou řadou kuchyňských spotřebičů, mezi které patří i nejtenčí mixér na světě. Ten je nejen svými schopnostmi, ale i barevným provedením absolutní špičkou ve své kategorii. A právě nyní může být díky Věrnostnímu klubu jen váš.

Sencor

  • Pastelový tyčový mixér Sencor je sice nejštíhlejší na světě (průměr 42 mm je toho důkazem), ale sílu má medvědí. Ergonomické držadlo a štíhlé provedení zaručuje ideální kombinaci. Až jej vezmete do ruky, těžko jej budete pouštět a věřte, že začnete v daleko větším množství konzumovat všechny pokrmy, jež si o přípravu tyčovým mixérem říkají. Krémové polévky, omáčky, pomazánky, pesta, smoothies a mnoho dalších pokrmů připravíte tak rychle, jako nikdy předtím. Plynulá regulace otáček zaručuje ideální rychlost pro jakoukoliv surovinu. 400 W motor mixéru zaručuje vysokou výkonnost a ke každému mixéru navíc získáte šestiletou záruku.
  • Mixovací nástavec je celonerezový a umožňuje mixovat i horké nápoje, či pokrmy. Jistě oceníte i plastovou nádobu, která je součástí příslušenství a zároveň slouží jako odměrka o obsahu 0,5 litru.
  • Paleta barev je opravdu široká a zahrnuje všechny pastelové barvy, které si jen dovedete představit. Mátová, pampelišková, šeříková, korálová, broskvová, sněženková, limetková, pomněnková nebo sakurová - až je uvidíte pohromadě. věřte, že rozhodnout se pro jednu jedinou bude téměř nemožný úkol.
  • Pastelová řada Sencor kromě tyčových mixérů zahrnuje i kuchyňské roboty a váhy, topinkovače a varné konvice. Když už se tedy pro jednu barvu rozhodnete, můžete si v ní pořídit všechny spotřebiče. A nebo si můžete dopřát každý z nich v jiné barvě a rozjasnit si kuchyň pastelovou variací dle vlastního výběru

sd

sencor

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 4 červená srdce, 2 zlatá srdce a 1 slunce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 28. 9. ve 12.00 hodin. Vybereme 5 výherců.

Za co získáte slunce? Je to jednoduché?

Abyste měli šanci vyhrát tyčový mixér Sencor (v různých barevných variantách), musíte si zahrát naše nové pexeso, které naleznete ZDE. Za jeho dokončení získáte 1 slunce, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama