S příchodem jaro je nutné nejen vyměnit šatník, ale i pořídit si novou vůni. My vám nyní v rámci Věrnostního klubu přinášíme šanci získat novou jarní voňavou novinku Jeanne Arthes – Boum.

Již od roku 1978 je společnost  Arthes Parfums, sídlící v provensálském městě Grasse, které je považováno za hlavní město parfémů, výrobcem kvalitních francouzských parfémů značky Jeanne Arthes. A každý rok přichází s novou kolekcí kvalitních vůní. Ty jsou dostupné za velmi příznivé ceny.        

Vůně Jeanne Arthes jsou klasické, módní, sofistikované, elegantní, romantické a sexy zároveň. Letos uvádí Jeanne Arthes novinku Boum. Tato květinově-ovocná vůně se hodí pro všechny romantičky, dívky i ženy, které mají rády lehké, svěží, jemné a osvěžující vůně. Parfém otevírají jiskrné nóty hrušky, citronu a zeleného čaje, které se mísí do romantického srdce růže a třešňových květů, podtržených jemnými tóny pižma.

Jeanne Arthes Boum Green Tea Cherry Blossom k dostání v síti drogerií DM, Teta, Rossmann a na nezávislém trhu.

Více informací na www.prestigeproducts.cz

ds

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 1 zlaté srdce, 3 červená srdce a 1 sluníčko z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 8. 4. v 15.00 hodin. Vylosujeme 5 výherců.

Za co získáte speciální sluníčko? Je to jednoduché?

Abyste měli šanci vyhrát vůni Jeanne Arthes – Boum, musíte si zahrát naše nové pexeso, které naleznete ZDE. Za jeho dokončení získáte sluníčko, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama