Jste milovnicí kávy a nedokážete si bez šálku tohoto výtečného moku představit den? V tom případě zbystřete. Právě nyní máte šanci vyhrát v rámci Věrnostního klubu 5x Nescafé balíček. Ten obsahuje 2x Nescafé 3in1 Warmy caramel a 2x Nescafé 3in1 Sweet Vanilla, takže si určitě pochutnáte.

NESCAFÉ patří mezi strategické značky v portfoliu společnosti Nestlé. Opírá se o tradici sahající do 30. let 20. století, kdy se představitelé kávového institutu obrátili na tehdejšího předsedu správní rady Nestlé Louise Dappla se žádostí, zda by výzkumné týmy Nestlé mohly vyvinout dehydrovanou kávu v kostkách, která by byla schopna udržet chuť i aroma kávy a být rozpustná v horké vodě.. NESCAFÉ se poprvé prezentovalo 1. dubna 1938 ve Švýcarsku. V roce 1939 byla zahájena výroba NESCAFÉ také ve Francii, Británii a USA. V 50. letech se káva stala populární mezi mladými lidmi, kteří se potkávali v kavárnách, aby si mohli poslechnout rock’n’roll. Díky neustálému technologickému vývoji společnost v 60. letech představila svůj prémiový produkt NESCAFÉ Gold, vyrobený metodou vymražování, a v 90. letech tuto technologii ještě vylepšila o proces, který zachová maximální množství aroma. Dnes NESCAFÉ nabízí různé druhy káv, které uspokojí různé nároky na chuť.

Balíček obsahuje:

  • 2x Nescafé 3in1 Warmy caramel
  • 2x Nescafé 3in1 Sweet Vanilla

Cena jednoho balíčku je 220 Kč

dssd

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 2 zlatá srdce, 2 červená srdce a 1 sluníčko z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v sobotu 30. 1. ve 24.00 hodin. Vylosujeme 5 výherců.

Sluníčko získáte za hru samolodě dohranou do 55 tahů včetně.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama