Naše ústa jsou domovem pro více než jednu miliardu bakterií. Většina z nich hraje důležitou roli v udržování zdraví dutiny ústní a chrupu, při jejich ochraně před chorobami. My vám nyní přinášíme v rámci Věrnostního klubu soutěž o 5 balíčků zubních past Zendium.

Příběh zubních past Zendium se začal psát ve Skandinávii v roce 1969. Mikrobiolog dr. Henk Hoogendoorn se pustil do hledání zubní pasty, která by ochránila ústní dutinu stejně přirozeným způsobem, jako to dělá příroda sama.

Dr. Hoogendoorn studoval způsob, jakým naše ústa přirozeně kontrolují bakterie pro ochranu zubů a dásní. Objevil systém enzymů a proteinů, který se stará o přirozenou ochranu naší ústní dutiny. Na základě tohoto systému vyvinul zubní pastu, která působí v souladu s našimi ústy a podporuje jejich přirozenou obranyschopnost. A zrodilo se Zendium.

sd

Zendium je jednou z nejdoporučovanějších značek zubních past mezi zubaři ve Skandinávii.

Balíček obsahuje 3 ks zubní pasty - Zendium COMPLETE PROTECTION, Zendium SENSITIVE, Zendium JUNIOR od 7 let.
Cena jednoho balíčku je 399 Kč

as

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 1 zlaté srdce, 3 červená srdce a 1 duhové srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 11. 10. ve 23.00 hodin. Vylosujeme 5 výherců.

Za co získáte speciální duhové srdce? Je to jednoduché?

Abyste měli šanci vyhrát balíček zubních past Zendium, musíte si zahrát naše nové pexeso, které naleznete ZDE. Za jeho dokončení získáte 1 duhové srdce, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama