Horké letní slunce namáhá nejen naší pokožku, ale i vlasy trpí. Aby vaše hříva byla zdravá a krásná, máme pro vás soutěž v rámci Věrnostního klubu. Vyhrávat můžete 5x balíček vlasové kosmeticky značky Aussie.

Píše se rok 1979. Americký vlasový mág Tom Redmond navštěvuje Austrálii a je ohromen nepřebernou škálou lahodného exotického ovoce a prastarých léčivých postupů. Zatímco se kochá těmito domorodými potěšeními, například listy eukalyptu, kůrou třešně a samozřejmě olejem z jojobových semínek, nemůže přestat myslet na to, jaké zázraky by všechny tyto přírodní poklady mohly udělat s roztřepenými vlasy. O třicet let později Tomův originální recept na „tříminutový zázrak“ stále ještě působí… Kouzelně!

Od listopadu 2013 najdete ve všech prodejnách dm produkty oblíbené a světoznáme značky Aussie. Každé balení obsahuje zázračné složky, které mají přímo kouzelné účinky pro suché, nepoddajné, poničené a zplihlé vlasy. Každý produkt vypovídá o filozofii značky Aussie: „Chcete od života víc? Začněte u svých vlasů!“

Balíček, který můžete vyhrát, obsahuje:  HLOUBKOVOU MASKU NA VLASY z řady Luscious Long. Ta je určena pro dlouhé vlasy, které potřebují osobitou péči. Obsahuje výtažek z australského eukalyptu a avokádový olej. Dlouhé vlasy pomáhá hloubkově hydratovat, regenerovat a vyživit. Elixír lásky pro dlouhé vlasy.

HLOUBKOVOU MASKU na barvené vlasy, vyžadující osobitou péči. Vaše vlasy dokonale vyživuje a regeneruje.

Cena balíčku je 358 Kč.

sd

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 2 červená srdce a 5 leopardích srdcí z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v něděli 26. 7. ve 23.00 hodin. Vylosujeme 5 výherců.

Za co získáte speciální leopardí srdce? Je to jednoduché?:

Abyste měli šanci balíček vlasové kosmetiky vyhrát, musíte každý den ohodnotit hvězdičkami aktuálního Muže dne. Hodnotit lze i zpětně. Pokud si všimnete soutěže např. ve čtvrtek, můžete hodnotit Muže dne z pondělí, úterý… Musí to být ale všichni muži z tohoto týdne. Za každé hodnocení získáte jedno leopardí srdce, ta jsou k této výhře podmínkou..

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama