Pro krásu se prý musí trpět, říká se, ale není to vždy nutné, jako zrovna v tomto případě. Nyní máte možnost v rámci Věrnostního klubu vyhrát 3x Vichy Idéalia Skin Sleep v hodnotě 715 Kč. Pokud tedy chcete mít pleť ještě krásnější, rozhodně se do naší soutěže zapojte!

Vichy identifikovalo inovativní komplex ingrediencí a vyvinulo noční péči tak, aby napomohla k zářivé, hladké a odpočinuté pleti po probuzení. Je navržena pro všechny typy pleti, i citlivou. Bez parabenů, hypoalergenní formule, dermatologicky testováno na citlivé pleti. Účinnost je klinicky prokázaná i u žen se špatným spánkem: po probuzení bude vaše pleť vypadat viditelně zregenerovaná, odpočatá, svěží a zářivá jako po dobře prospané noci. Zkrátka ideální.
Více o tomto úžasném produktu naleznete ZDE

sd

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 3 červená srdce, 1 zlaté srdce a 1 duhové srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v úterý 7. 7. v 12.00 hodin. Vylosujeme 3 výherce.

Za co získáte speciální duhové srdce? Je to jednoduché?

Abyste měli šanci vyhrát Vichy Idéalia Skin Sleep, musíte si zahrát naše nové pexeso, které naleznete ZDE. Za jeho dokončení získáte 1 duhové srdce, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama