Ať už se jedná o inspiraci technologií, hodnotných ingrediencí nebo intenzivních rozmanitých barev, Catrice vždy sleduje nejnovější trendy. Vy právě teď máte jedinečnou šanci získat v rámci Věrnostního klubu velký kosmetický balíček Catrice. Rozhodně si ho nenechte ujít!

Kosmetický balíček obsahuje:

 • Catrice Řasenka Glam & Doll Sculpt & Volume
  Nový přírůstek do rodiny řasenek Glam & Doll oddělí každou řasu pomocí elastomerového kartáčku. Temně černá textura zajistí řasám XXXL objem a dech beroucí natočení bez jejich slepení.
 • Catrice Řasenka Rock Couture Extreme Volume
  Řasenka s temně černou texturou a elastomerovým kartáčkem vyčaruje na řasách fascinující objem, elegantní natočení a prodloužení. Větší objem je viditelný již po aplikaci jedné vrstvy.
 • Catrice Tužka na oči 18h Colour & Contour
  Hledáte tužku na oči, která vydrží skutečně dlouho? Nová tužka na oči Colour & Contour vydrží až 18 hodin, nabízí intenzivní odstíny, kterými si můžete vykonturovat oční víčka. Navíc díky integrovanému ořezávátku je tužka ideální beauty společník na cesty.
 • Catrice Tužka na obočí Slim'Matic voděodolná
  Přesné a jemné linky nejsou pro tuhle tužku na obočí žádný problém. Textura je voděodolná a dlouhotrvající a tužka má v průměru jen 1,5 mm, takže přesně vytvaruje a zvýrazní tvé obočí.
 • Paleta očních stínů The Precious Copper
  Trend konturování se dostává i na oční víčka! Paletka nabízí devět dokonale sehraných odstínů s vysoce pigmentovanou a dlouhotrvající texturou. Paletka přináší spoustu kombinací pro oční make-up s krásnými měděnými odstíny.
 • Catrice Zmatňující gel na rty
  Zmatňující gel nabízí sametově matný efekt. Světlá a gelová textura prodlouží trvání rtěnky bez změny jejího odstínu. Praktická skleněná nádobka s matným víčkem je elegantní a praktická na cesty.
 • Catrice Rtěnka Ombré Two Tone
  Krémová, jemná a barevně intenzivní textura s arganovým olejem. Dva odstíny nakombinované ve tvaru diamantu vám pomohou na rtech vyčarovat trendy ombré efekt.
 • Catrice Barva na rty Lip Cushion
  Krémový lesk obsahuje avokádový olej a zanechá na rtech lesklý efekt. Houbička na aplikátoru pokryje vaše rty lichotivými odstíny a složení se střední pigmentací je na rtech sametově jemné.
 • Catrice Make-up 24h Made to Stay
  Make-up, který vydrží až 24 hodin. Kvalitní make-up, který jednoduše drží a drží, je obohacen komplexem antioxidantů, nabízí matný a voděodolný efekt a sametově jemnou texturu. Výdrž byla potvrzena testy v externí instituci.
 • Catrice Tvářenka Contouring
  Ultra jemný pudr je dostupný v sametově matném, tmavém a v rozjasňujícím odstínu s jemnými třpytivými částečkami. Jednotlivými odstíny můžeš konturovat, pokud odstíny smícháš, vyčaruješ tak svěží nádech na tvářích. Dostupné ve třech variantách: korálová, tmavě růžová a tmavě červená.
 • Catrice Rozjasňující pero Strobing
  Tekutý rozjasňovač se štětečkovým aplikátorem rozjasní tvoji pleť. Tekutá textura se jednoduše rozmazává a je obohacená jemnými třpytkami, které odráží světlo. Tento efekt zvýrazní tvé rysy a elegantně rozzáří tvoji pleť.
 • Catrice Lak na nehty ICONails
  Vydrží až 7 dnů- bez krycího laku! Inovační laková formule nabízí perfektní gelový a dlouhotrvající efekt. Díky technologii GLOSS SEAL’RTM dodají laky tvé manikúře spoustu lesku. Komplex shock-shield zabezpečuje rovnováhu elasticity a stability pro optimální odolnost proti odlupování a dlouhotrvající efekt až 7 dnů. Laky ICONails nabízí intenzivní barvy a péči díky přidanému oleji z acai- barva & péče v jednom! Olej z acai je známý svými vyživujícími, hydratujícími a regeneračními efekty a podporuje lesklý efekt laku. Elegantní balení laku je navíc velice praktické: úzké a kulaté víčko s profesionálním štětečkem umožní přesnou a jednoduchou aplikaci. Štěteček ti navíc umožní nabrat dostatečné množství textury. Pro intenzivnější efekt nanes dvě vrstvy laku.

Cena balíčku je 1404 Kč
Více na www.kupkosmetiku.cz

catrice

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí a 3 zlatá srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 6.8. 2017 ve 22 hodin.

Kosmetický balíček Catrice získají tři z vás.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama