Už jste slyšely o omalovánkách pro dospělé? Že, ne? To je velká škoda. Ty se totiž staly v poslední době velkým hitem, protože díky nim jednoduše „vypnete“. Právě nyní máte možnost vyhrát v rámci Věrnostního klubu jedny ze tří relaxačních omalovánek - Krásy secese. Jsou opravdu krásné, zkusíte své štěstí?

Zdobné ilustrace Alfonse Muchy, složitě dekorované tapety a hravé detaily na dveřích domů – to vše je secese, umělecký styl, který stále okouzluje a baví. Tyto omalovánky vám přinášejí 85 typicky secesních rostlinných vzorů a dekorů, se kterými můžete strávit hodiny a hodiny zábavy a odreagování.

Cenu do soutěže věnovalo nakladatelství Euromedia Group – Ikar

Více naleznete na www.bux.cz

dfsdsd

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 1 zlaté srdce, 3 červená srdce a 1 duhové srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 27. 1. ve 23.00 hodin. Vylosujeme 3 výherce.

Za co získáte speciální duhové srdce? Je to jednoduché?

Abyste měli šanci vyhrát Relaxační omalovánky: Krásy secese, musíte si zahrát naše nové pexeso, které naleznete ZDE. Za jeho dokončení získáte 1 duhové srdce, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama