Už na vás zase „něco leze“? Běžíte při prvních příznacích angíny nebo chřipky do lékárny pro antiseptické tablety či roztok? Pak vás pravděpodobně infekce stejně nemine. Vyzkoušejte Bactoral. Ten právě teď máte šanci v rámci Věrnostního klubu vyhrát.

Mnoho léků funguje jako dvousečná zbraň: zbaví tělo akutní infekce, ale zároveň ho oslabí do budoucna. Mezi nejčastěji užívané přípravky tohoto druhu patří antibiotika a antiseptika. Pomohou sice od aktuálních potíží, ale dlouhodobě podkopávají naši obranyschopnost. „Imunita začíná v ústech,“ vysvětluje Petr Ryšávka ze společnosti Pharmaceutical Biotechnology, která se ve spolupráci se švýcarskými vědci věnuje vývoji probiotik, které produkují ochranné salivariciny.

bactoral

Bez posilování imunity v ústech se obejdou jen 2 procenta lidí

Ústa a krk jsou klíčové „hřiště“, na kterém se odehrává zápas přátelských a škodlivých bakterií, potřebují proto dostatečnou péči. Procesu posilování ochrany ústní dutiny probiotickými bakteriemi říkají vědci kolonizace. „Platí přitom, že pouze necelá dvě procenta populace jsou dostatečně kolonizována, zbytek by měl mikroflóru v dutině ústní posilovat,“ zdůrazňuje Petr Ryšávka.

Švýcarští vědci proto vyvinuli přípravek Bactoral, který obsahuje probiotika produkující ochranné molekuly zvané salivariciny. Ty jsou zcela unikátní díky své „rozlišovací schopnosti“, s níž reagují na přátelské a škodlivé bakterie v ústech a krku. „Salivariciny dokážou zachovat veškeré dobré bakterie, jako je například lactobacilus, a tím posilují imunitu. Naopak účinně likvidují patogenní bakterie, jako je streptococcus pyogenes způsobující angíny, či haemophillus. Dokonce mohu výrazně zmírnit příznaky parodontózy,“ vysvětluje Petr Ryšávka.

  • Výhodou Bactoralu je také to, že vytvoří v ústech ochrannou mikroflóru až na jeden měsíc, a proto se nemusí užívat pravidelně, ale pouze při akutních potížích či při epidemiích.

Více informací zde: http://www.bactoral.cz/

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce a 1 zlaté srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 22. 2. 2017 v 15 hodin.

Bactoral získají tři z vás.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama