Novou dámskou vůni Naomi Campbell inspiroval francouzský nekonvenční a bezstarostný bohémský život, ovlivněný umělci, malíři, básníky a spisovateli. Vy nyní máte šanci v rámci Věrnostního klubu tuto nádhernou vůni vyhrát.

Nová vůně od Naomi Campbell zve svou nositelku do zahrady plné květin. Vůně ale nejprve začíná ovocnou svěžestí v podobě citronu a šťavnaté hrušky, které následují květy broskvoně. V srdci vůně se postupně probouzí jasmín, květy pomerančovníku a bavlníku, okouzlující konvalinka a elegantní růže. Uvolňující nádech dokonalosti dodávají v základu vůně fascinující pižmo, uklidňující vanilka a sametová kombinace cedrového a santalového dřeva. Bohemian Garden je autentická, nekonvenční, ženská, romantická a extravagantní. Inspirací pro tuto bohémskou, květinově-ovocnou vůni se staly také bohaté květinové vzory s nádechem elegance. Není divu, velké květiny v intenzivních a jasných barvách jsou ústředním vzorem jarních a letních módních kolekcí.

Složení Bohemian Garden – květinově-ovocná vůně

Hlava: citron, hruška, květy broskvoně

Srdce: jasmín, květy pomerančovníku, konvalinka, květ bavlníku, růže

Základ: pižmo, santalové dřevo, cedr, vanilka

Naomi Campbell Bohemian Garden k dostání v síti drogerií DM, Rossmann a na nezávislém trhu.

Více informací na www.prestigeproducts.cz

ds

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 2 zlatá srdce, 5 červených srdcí z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 11. 5. ve 23.00 hodin. Vybereme 3 výherce.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

 

Reklama