P1100086.jpg

Jít v dnešní době svou vlastní cestou není často úplně snadné. Ze všech stran nás obklopuje elektronický svět, chytré technologie a on-line zábava. Tak, pojďme se na chvíli zastavit, zpomalit a zavzpomínat si pěkně „po staru“, v dobré společnosti, doma nebo s přáteli. Na život.
„My jsme TaFotka. My nesázíme na trend instantní fotografie. Sázíme na nadčasovost a tradici. Dáváme přednost staré dobré fotografii „zabalené“ do originality a jedinečnosti. Pracujeme s lidskou radostí, s tou, kterou každý z nás sbírá během svého života. Radost totiž není instantní. Radost tvoříme. Jsou to naše zážitky a vzpomínky: první rande, první dovolená, svatební sliby a líbánky, těch nejkrásnějších devět měsíců a první krůčky, partnerství, rodina, přátelé a kolegové v práci, společenství, smích, humor… Okamžiky, které přinášejí radost a chytnou za srdce i toho největšího tvrďáka. To je TaFotka,“ říká Aleš Veselý.

P1110090.jpg

Hledejte krásu v maličkostech. Tak, jak my to činí TaFotka. Vše, co udělá na dlouhé roky radost vám i vašim nejbližším, najdete totiž zde.

P1060007-1-.jpg

Co stačí pro výhru udělat?

  • Originální fotoalba Pokitka vyhrají tři z vás.
  • Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červená srdce, 3 modrá srdce a 1 fialové srdce za odehranou hru Šibenice.
  • O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí 10. 3. v 18 hodin.