Neustále přemýšlíte, čím vašeho potomka zabavit? Pak pro vás máme skvělý tip a zároveň soutěž. V rámci věrnostního klubu totiž můžete vyhrát originální 3D puzzle.

Pro malé milovníky zvířat připravila společnost edici 3D puzzle se zvířecími motivy, děti od 8 let si mohou sestavit svoji vlastní šperkovnici, vázu, stojánek na tužky, úložný box a nově originální 3D model klasické tenisky. Získají perfektní dekoraci, praktický doplněk dětského pokoje a zvířecí motivy dodají ten správný podzimní nádech dívčímu království. Plastové dílky jsou z vnější strany očíslovány pro snazší skládání a speciálně navrženy tak, aby při stavění nemuselo být použito lepidlo. Snadno se čistí, díky kvalitnímu provedení jsou barevně velmi odolné a dílo je po sestavení stabilní.

Ravensburger

Ravensburger Zvířecí edice 3D puzzle nejsou jen funkčními doplňky do dívčího pokoje, ale přinášejí všechny výhody spojené s tradičním puzzle a navíc zlepšují jemnou motoriku dětí. „Ravensburger 3D puzzle rozvíjejí u dětí trpělivost, vytrvalost, dovednost systematicky postupovat v práci podle detailního návodu či instrukcí. Podporují i rozvoj prostorové představivosti, jemnou motoriku a cvičení zručnosti,“ říká dětský psycholog Václav Mertin. 

Ravensburger

Ravensburger  Zvířecí edice 3D puzzle je již k dostání v e-shopech a kamenných prodejnách Bambule, Sparkys, Pompo, Hm Studio a dalších.

Cena: 619 Kč

Co musíte pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 2 zlatá srdce a 5 červených srdcí a z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 10. 10. 2016 v 10 hodin.

Puzzle Ravensburger získají 3 z vás.

Reklama