AVENE Líčení do kabelky obsahuje:

  • AVENE tekutý krycí make-up odstín 03

AVENE Couvrance fond de teint correcteur fluide je tekutý krycí make-up, který napomáhá krýt drobné nedostatky pleti. Může být použit po Couvrance kompaktním krycím make-upu, pokud nedošlo k úplnému pokrytí výrazných nedostaků pleti. Tento tekutý krycí make-up má středně silnou krycí schopnost. Zajišťuje dokonalý výsledný vzhled pleti, má zmatňující efekt. Speciálně vyvinut pro citlivou pleť. Vodě i potu odolný, vysoce odolný proti otěru. Díky těmto vlastnostem zajišťuje dlouhotrvající efekt. Ochranný faktor proti UV záření SPF15. Chrání pleť proti škodlivým účinkům volných radikálů

  • 30ml a řasenku s vysokou snášenlivostí (černá) 3ml

Avene řasenka černá je hypoalergenní, dodává objem, odděluje a tvaruje i ty nejkratší řasy. Díky svému složení zaručuje dlouhotrvající efekt a snadné odlíčení. Bez parfemace, bez parabenů. Je určena i pro nejcitlivější oči.

  • Štětec na make-up

5a4f9b0d6a5f2obrazek.jpg

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce, 2 modrá srdce a 3 zelená srdce. (Zelené srdce získáte za odehranou hru samolodě do 55 tahů, pro tři srdce, musíte odehrát třikrát. Samolodě najdete zde: //zena-in.cz/hry/samolode)

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 15.1. ve 12 hodin.

Líčení do kabelky Avene získají tři z vás.

Více informací najdete v sekci Věrnostní klub, kde najdete i veškerá pravidla v získávání mnohem více barevných srdcí.