5a4f7084827dfobrazek.pngFoto: Nivea

Co můžete vyhrát?

  • Energizující denní krém proti vráskám Q10 plus C

Denní krém s koenzymem Q10 a vitamínem C vyživuje unavenou a povadlou pokožku, intenzivně ji hydratuje a pomáhá redukovat jemné vrásky. Díky SPF 15 pak pleť chrání před slunečním zářením, a zabraňuje tak předčasnému stárnutí pokožky, které způsobují právě sluneční paprsky.

  • Energizující noční krém proti vráskám Q10 plus C

Zatímco my spíme, naše pleť regeneruje. Energizující oční krém NIVEA Q10 plus C může tento proces ještě podpořit. Dopřejte své pleti opravdu intenzívní noční regenerační kúru!
Čistý vitamín C obsažený v krému zvyšuje schopnost pokožky přijmout čistý kyslík až o 50 %. „Ke kožním buňkám se tak dostane více energie, která je nezbytná k regeneraci a ´opravám´ poškozených buněk,„ vysvětluje Sven Fey, „Pleť se při pravidelném používání viditelně vypne, vypadá svěží, hladší a mladší.“
Protože je čistý vitamín C náchylný k oxidaci při styku s kyslíkem nebo denním světlem, zvolila NIVEA netradiční hliníkové balení, které tuto citlivou složku chrání.

  • Energizující oční krém proti vráskám Q10 plus C

Inovativní oční péče NIVEA Q10plusC je účinná jak během dne, tak během spánku. Kombinace koenzymu Q10 s vysoce účinným a čistým vitamínem C zlepšuje buněčně vstřebávání kyslíku. Redukuje první vrásky a minimalizuje jemné linky okolo očí. Oční okolí je viditelně pevnější a svěží. I pro tuto péče jsme zvolili balení z hliníku, které ochrání vitamín C před oxidací.

5a4f72d547219obrazek.png

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červená srdce, 2 modrá srdce a 1 zlaté srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 15.1. v 10 hodin.

Kosmetický balíček Nivea získají tři z vás.

Reklama