V rámci Věrnostního klubu máte tentokrát šancí získat skvělý kosmetický balíček značky Nivea. Ten obsahuje nový Ochranný denní krém proti vráskám Q10 plus a Jemnou micelární vodu. Podívejte se, jak snadné je získat tuto nádhernou cenu.

nivea 

  • Ochranný denní krém proti vráskám Q10 plus

Pokud chcete něco navíc, vsaďte na velmi oblíbené krémy NIVEA Q10 plus. Tato péče s jedinečným koenzymem Q10 a kreatinem, které jsou přirozeně obsaženy v pleti, dodává pleti energii, snižuje známky únavy a účinně redukuje vrásky. Nový Ochranný denní krém proti vráskám Q10 plus s extra vysokou ochranou aktivně působí proti vráskám zevnitř. Díky OF 30 navíc působí jako velmi účinná prevence vzniku vrásek a pigmentových skvrn způsobených slunečním zářením. Denní krém má velmi lehké složení a je vhodný i jako podklad pod make-up.

  • Jemná micelární voda

Jemné zklidňující složení s přírodním mandlovým olejem v jednom kroku z pleti odstraňuje veškeré nečistoty, make-up i řasenku. Pleť hloubkově čistí a zklidňuje. Pro suchou až citlivou pleť.

Cena balíčku je 515 Kč

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohla soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červená srdce, 2 zlatá srdce a 1 slunce z vašeho účtu.

Slunce získáte za dohranou hru Pexeso.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí a slunce končí v pondělí 29. 5. 2017 v 18 hodin.

Balíček Nivea získají 3 z vás.

Reklama