Zajímá vás zdravotní styl a vše, co se týká čínské medicíny? Pak zbystřete! Nyní můžete v rámci Věrnostního klubu vyhrát knihu TAJEMSTVÍ ČÍNSKÉHO LÉČITELSTVÍ.

čínská medicínaNa rozdíl od západní medicíny preferuje tradiční čínská medicína při léčení člověka celostní pojetí. Autorka představuje tuto metodu a pomáhá čtenáři, aby se naučil porozumět vlastnímu tělu, aby rychleji a lépe rozpoznal symptomy nemoci. Učí přitom ovládání teorie pěti prvků a rovněž umění mírného a přirozeného uzdravování… Přitom sahá jak ke starým metodám — aromaterapii, masáži reflexních zón a akupresuře, tak k meditacím a zásadám správné výživy, aby tělo, duše a duch vytvořily harmonický celek. Tato novátorská a inspirující kniha kombinuje moudrost tradiční čínské medicíny s jednoduchými, bezpečnými a efektivními přírodními terapiemi, které mohou být použity k sebeléčení.

Cena knihy je 260 Kč

 

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 1 zlaté srdce a 4 červená srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 31. 8. v 15.00 hodin. Vylosujeme 3 výherce.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama