Pokud ráda vaříte, ale už vám docházejí nápady, pak zrovna pro vás zde máme tip. V rámci Věrnostního klubu se můžete zapojit do soutěže o knihu plnou báječných receptů z oblíbeného seriálu Ohnivý kuře.

FTV Prima společně s Euromedia Group, a.s. a odborným poradcem vaření Ivanem Vodochodským potěší všechny diváky a fanoušky oblíbeného seriálu Ohnivý kuře.Kniha obsahuje 80 originálních receptů. Uvařili je Mike a Burák, bohem nadaní kuchaři, nebo Manka, vynikající kuchařka české klasiky, či Malvína, která dává přednost zdravému stravování. A můžete ochutnat i pravé vietnamské pokrmy Lia, majitele večerky. Někdy se možná pustíte i do moderních úprav šéfkuchaře Hotelu Grand, Roberta Dražana. Rozhodně ale při jejich přípravě neztratíte humor stejně jako oblíbení hrdinové gastroseriálu TV Prima.

„Vydání této knihy receptů je přirozeným vyústěním tolik oblíbeného seriálu. Díky němu se diváci i herci učí novým receptům, kterými pak obohacují svůj domácí jídelníček. Věřím, že kniha bude stejně oblíbená jako seriál! Vždyť láska prochází žaludkem, tak dopřejme žaludku lahodné pokrmy našich seriálových postav,“ říká s úsměvem na tváři odborný poradce vaření a spolutvůrce seriálu Ohnivý kuře Ivan Vodochodský.

Cena knihy je 249 Kč

ohnivý kuře

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 1 zlaté srdce, 3 červená srdce a 1 růžové srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 19. 9. ve 12.00 hodin. Vylosujeme 3 výherce.

Za co získáte růžové srdce? Je to jednoduché?

Abyste měly šanci vyhrát knihu plnou báječných receptů z oblíbeného seriálu Ohnivý kuře, musíte si zahrát novou hru Šibenice (10 kol), kterou naleznete ZDE. Za její dokončení růžové srdce, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama